Od dziesiątek lat ludzie boją się wybuchu III wojny światowej. Ze względu na możliwość użycia broni atomowej przez wszystkie strony potencjalne strony konfliktu, spowodowałby zniszczenie na niespotykaną dotąd skalę. 

Zdaniem Janusza Koriwn-Mikkego wybuch III wojny światowej nastąpi już wkrótce. Polityk przedstawił ostatnio 8 oznak, które według niego zwiastują nuklearne starcie.

Polityk zamieścił też link do apelu, za pomocą którego można zadeklarować swój sprzeciw wobec udziału Polski w ewentualnym konflikcie.

– Niestety: wybuch wojny staje się coraz bardziej realny. Sądziliśmy, że wybuchnie dopiero po uruchomieniu amerykańskich stacyj wczesnego ostrzegania w Redzikowie i na Łotwie – ale mnożą się oznaki, że może to nastąpić znacznie wcześniej – i będzie to krótka wojna atomowa:

1) Rząd RFN wezwał obywateli do zgromadzenia 10-dniowych zapasów żywności

2) JE Barak Hussein Obama odmówił podpisania deklaracji, że USA jako pierwsze nie użyją broni jądrowej.

3) Premier Słowacji oznajmił, że według Jego informacji wojna wybuchnie w ciągu miesiąca.

4) Wojny na ogół rozpoczyna się po żniwach i wykopkach

5) JE Antoni Macierewicz oznajmił, że w ciągu miesiąca przedstawi niezbite dowody, że katastrofę w Smoleńsku spowodowali Rosjanie. Ponieważ dowodów takich nie ma, oświadczenie takie wydał w celu podtrzymania anty-rosyjskiej histerii – a wojna musi wybuchnąć wcześniej.

5) Chiny nieoczekiwanie ogłosiły sojusz wojskowy z Rosją i też szykują się do wojny.

6) Trwają ruchy wojsk rosyjskich polegające na ich rozśrodkowaniu, by nie mogły być zniszczone jednym uderzeniem atomowym.

7) Nasila się ostra agresywna propaganda.

8) Rozpoczęły się już harce: Syria (ktoś, podejrzewam ludzi zwi,ązanych z p.Hilarią Clintonową, sabotuje porozumienie), Jemen

Czy możemy coś w tej sprawie zrobić?

Zapewne nie. Ale trzeba próbować – by mieć czyste sumienie, że zrobiliśmy, co się dało.

W tym celu proponuję:

                                           Podpisać ten Apel:

Wzywamy Rząd III Rzeczypospolitej do zaprzestania jakichkolwiek działań mogących prowadzić do wybuchu wojny –

i ogłoszenia, że w przypadku jeśli ona wybuchnie – mimo, że nie został zaatakowany żaden kraj należący do NATO –

Rzeczypospolita Polska zachowa neutralność.

Formularz podpisów: http://www.niechcemywojny.pl/

Zamieścić ten Apel lub link do tej strony na możliwie wielkiej liczbie stron. Oczywiście na tych najpopularniejszych – ale proszę nie zapominać o stronach lokalnych gazet oraz stacyj radiowych i telewizyjnych – i wszystkich innych forach.

Proszę przystąpić do tej akcji JUŻ! Przypominamy, że na kilka dni przed wybuchem I Wojny Światowej nikomu do głowy nie przychodziło, że niedługo wybuchnie i zniszczy cały ówczesny porządek świata! – napisał JKM.

Waszym zdaniem III wojna światowa może wybuchnąć już wkrótce?

                                                       Możliwe przyczyny wojny:

1. Wszystkie państwa Europy i Ameryki są beznadziejnie zadłużone i ratują się dodrukiem pustego pieniądza. Podczas wojny długów się nie spłaca, a katastrofę gospodarczą zwali się na wojnę. Z dokładnie tych samych powodów Adolf Hitler musiał wypowiedzieć wojnę w 1939 roku: 1 stycznia 1940 musiałby ogłosić niewypłacalność III Rzeszy.

2. Stany Zjednoczone mają obecnie potężną armię – ale z powodu zadłużenia nie mogą już utrzymywać takiej przewagi militarnej – a siły Chin, Iranu i Rosji wzrastają. To dla USA ostatnie lata, by zagwarantować sobie hegemonię w świecie.

3. Stany Zjednoczone są niekwestionowanym ośrodkiem władzy. Stanami rządzi układ Demokraci-Republikanie, jeszcze bardziej utrwalony i skorumpowany, niż układ PO-PiS w Polsce. Dojście do władzy p.Donalda Trumpa oznacza, że uzyska On dostęp do tajnych informacyj mogących zrujnować ten układ. Możliwe, że niektóre kręgi w USA mogą uważać, że wojna światowa, której wybuch mógłby uniemożliwić wybór p.Trumpa, jest mniejszym złem.

4. Niektóre wpływowe kręgi w USA (i nie tylko) mają nadzieję wprowadzić radykalne zmiany społeczne typu Nowy Porządek Świata.

5. Przemysł zbrojeniowy liczy na nowe zamówienia

6. Generałowie w USA i nie tylko marzą, by wreszcie zrobić to, do czego całe życie byli szkoleni.

7. Izrael obawia się, że Iran niedługo będzie miał broń jądrową – a ma już rakiety mogące dosięgnąć terytorium Palestyny. Lobby izraelskie jest w USA silne i w przypadku zwycięstwa p.Hilarii Clintonowej stałoby się decydujące.

8. Grupy rządzące niektórymi krajami mogą liczyć przy okazji na realizację swoich lokalnych celów – np. PiS (i inne ugrupowania!) na zniszczenie Rosji.

Pretekstem do wojny może być sytuacja na Ukrainie, w Syrii lub Morzu Południowochińskim. Są  i inne ogniska: Palestyna, Kaszmir.

Linki do informacji o sygnałach ostrzegawczych – np. na portalu https://www.facebook.com/KORWiN.dominik.charasim/

Niedługo zamieścimy ten apel w innych językach.

\

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również