W związku z obchodzonym w Polsce 8 marca Dniem Kobiet, temat traktowania płci pięknej w sferach przeróżnych podjął Janusz Korwin-Mikke. Polityk, któremu przeciwnicy nieraz zarzucają szowinizm, postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące swojego stosunku do kobiet. O takiej mojej wypowiedzi nie wspomną żadne media – napisał Janusz Korwin-Mikke. Panie prezesie, mamy dla Pana niespodziankę!

Serię wpisów o kobietach prezes partii KORWIN rozpoczął od wzmianki o samym Dniu Kobiet, którego to… nie obchodzi.

Ja, przypominam, Dnia Kobiet nie obchodzę (bo jako konserwatysta obchodzę tylko święta istniejące przed moim narodzeniem). 

Reszta wpisu odbiega już nieco od tematu (są to komentarze czytelniczek o ZSRR i Rosji – zainteresowanych odsyłamy do facebookowego profilu Janusza Korwin-Mikkego), za to powraca on w kolejnym poście.

Na mój temat krąży wiele plotek, niedomówień lub zwyczajnych kłamstw i oszczerstw. Moja wypowiedź na temat kobiet, z jednego ze spotkań, została ujęta w formie grafiki. Mam nadzieję, że chociaż trochę pozwoli to wyjaśnić pewne kwestie.

Z pewnością o takiej mojej wypowiedzi nie wspomną żadne media. Musimy, więc sobie radzić sami – zachęcam do udostępniania na swoich profilach!

źródło: facebook

Zobacz również