Janusz Korwin-Mikke znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, które przysporzyły mu zarówno liczne grono wielbicieli, jak i wrogów. Życie prywatne lidera partii KORWiN również należy do niezwykle barwnych. Cieszy się niezwykłym powodzeniem u kobiet. 

Ostatnio media obiegła informacja, że 73-letni Janusz Korwin-Mikke poślubił 44 lata młodszą Dominikę, a następnie udał się w podróż poślubną do Azji. Lider partii KORWiN umieścił również w sieci film, na którym widać jak bawi się z dziećmi. Odsłonił sporo swojej prywatności, co zainspirowało media do jeszcze bliższego przyjrzenia się jego barwnemu życiu.

Korwin-Mikke miał trzy żony (pierwszy związek małżeński zawarł 50 lat temu) oraz jest ojcem ósemki dzieci. Jego ostatnia wybranka jest magistrem sztuki i ma dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego. We wczesnej młodości działała w politycznych formacjach wolnościowych, którymi kierował Korwin-Mikke.

Lider partii KORWiN jest wielbicielem kobiet. Sam przyznaje, że miał 200 kochanek, aczkolwiek „nie mógł się tylko przemóc do Murzynki”. Deklaracja nie spodobała się katolickiemu portalowi Fronda, który krytykuje Korwin-Mikkego.

– Janusz Korwin – Mikke po tym wywiadzie powinien odejść z polityki i stać się nową twarzą jakiegoś pisma pornograficznego – pisze katolicka Fronda.

UWAGA! Wcześniejsze komentarze zniknęły, ponieważ algorytmy Facebooka zablokowały link i usunęły wpisy, bo na miniaturce były… kobiety w bikini. 

Fakt
Fakt

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

...

Zobacz również