Janusz Korwin-Mikke to polityk, który od lat w ostrych słowach krytykuje zarówno PiS, jak i PO. Formację Jarosława Kaczyńskiego nazywa partią pobożnych komunistów. Lider partii KORWiN nie należy również do zwolenników śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. 

Korwin-Mikke uważa, że Lech Kaczyński zdradził Polskę podpisując Traktat Lizboński, który zmienił zasady funkcjonowania Unii Europejskiej. Lider partii KORWiN twierdzi, że tym sposobem Polska przestała być suwerennym krajem.

– Jarosław Kaczyński zachwalał Traktat Lizboński, PiS głosowało za przeróbką Wspólnoty Europejskiej na Unię, PiS głosowało za Anschlußem do UE, śp.Lech Kaczyński zdecydował o tym swoim podpisem, potem WCzc.Jarosław Kaczyński domagał sie (trzykrotnie!) utworzenia silnej armii europejskiej i „silnej Europy opartej o właściwe wartości” – czyli socjalne. No, to p.Jan-Klaudiusz Juncker to własnie w Bratysławie zapowiedział. Lech Kaczyński już spotkała zasłużona kara, ale trzeba rozliczyć Jarosława i Jego zdradziecki gang!

Korwin-Mikke pod naciskiem zmienił wypowiedź o „zasłużonej karze” i napisał:

– Lech Kaczyński już za to [psuję tekst wbrew sobie…] kary na Ziemi uniknie – ale trzeba rozliczyć Jarosława i Jego zdradziecki gang!

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

źródło: namzalezy.pl

Zobacz również