Rodzina Cathriony White oskarżyła Jima Carreya o przyczynienie się do śmieci kobiety. Poszlaką w sprawie jest list pożegnalny byłej dziewczyny aktora oraz SMS-y, jakie z nim wymieniała. Fani na całym świecie są w szoku i nie rozumieją, jak aktor mógł nagabywać swoją kobietę do popełnienia samobójstwa, a tym samym stać się prawnie odpowiedzialnym za jej śmierć. Grozi mu pozbawienie wolności na długie lata. 

Cathriona White miała 28 lat. Samobójstwo popełniła parę dni po tym, jak rozstała się z Carreyem. Odebrała sobie życie, dzięki lekom na receptę z apteczki aktora. Gwiazdor jest oskarżony o dostarczenie partnerce tych środków oraz namawianie do ich zażycia.

Wskazują na to SMS-y, które para wymieniała ze sobą przed śmiercią White. Carrey miał zachęcać kobietę do zażycia leków. W liście White pożegnała się z aktorem i prosiła go o pochówek.

Spędziłam 3 dni nie dowierzając, że cię tu nie ma. Mogę odejść ze złamanym sercem i spróLos bować poskładać jego kawałki z powrotem. Mogłabym, ale tym razem brak mi już sił. Jest mi przykro, że czułeś, że nie było mnie dla ciebie. Starałam ci się dać to, co miałam najlepszego – napisała w liście White.

Kobieta chorowała na depresję i należała do sekty scjentologów. Podejrzewała, że Carrey zaraził ją chorobą weneryczną. W SMS-ach, do których dotarły media, aktor sugerował, że kobieta mogła zarazić się od kogoś innego.

Były mąż kobiety, wraz z jej matką, złożył oskarżenie, a hollywoodzki gwiazdor stanie przed sądem. Są przekonani o tym, że powodem, dla którego White popełniła samobójstwo, było zachowanie Carreya i jest on winny jej śmierci. Sędzia Sądu Najwyższego w Los Angeles wyznaczyła proces na 2018 rok. Aktor może trafić do więzienia na długie lata.

źródło: wprost

...

Zobacz również

Zobacz również