Dotknij językiem podniebienia i oddychaj tak przez minutę. Efekt rozkłada na łopatki, koniecznie trzeba spróbować

Dotknij językiem podniebienia i oddychaj tak przez minutę. Efekt rozkłada na łopatki, koniecznie trzeba spróbować Źródło: .

Język przyłóż do podniebienia, po czym oddychaj głęboko przez minutę. Będziesz w szoku, kiedy osiągniesz efekt tego ćwiczenia. Nikt się nie spodziewa, jakie rezultaty może przynieść taka technika oddychania.

Język położony na podniebieniu i płynny oddech należą do jednej z technik oddychania, która ma przynieść nam spokój i relaks. Prawidłowo wykonane ćwiczenie będzie wyjątkowo korzystne dla pracy całego organizmu. Kiedy dopadnie cie stres, warto sięgnąć po tę metodę, jej rezultaty powalają na kolana. 

Język przyłóż do podniebienia i oddychaj głęboko przez minutę

Joga czy medytacja osiągają niezwykłą popularność, dzięki temu, że bazując na metodach pracy z oddechem, pozytywnie wpływają na nasz relaks i niemal natychmiast przynoszą ukojenie zszarganym nerwom. Ostatnio w sieci rekordy popularności bije nowatorska technika oddychania, która ma nas uspokoić i wyciszyć. 

Jak prawidłowo wykonać ćwiczenie, aby obniżyć stres? Wdychaj powietrze przez 4 sekundy. Teraz wstrzymaj je przez kolejne 7 sekund. Następnie wypuść głośno powietrze z płuc - staraj się to robić przez 8 sekund.

Język na podniebieniu daje fantastyczne rezultaty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Technika takiego oddychania pomoże nie tylko w walce ze stresem. Wykonywanie ćwiczeń regularnie sprawi, że zniknie problem z zasypianiem, a także zauważysz spadek tętna i ciśnienia krwi. Okazuje się nawet, że dzięki takiemu oddychaniu możesz wyregulować procesy trawienne. 

- Po dwóch, trzech miesiącach regularnych ćwiczeń oddechowych następują bardzo istotne zmiany fizjologiczne w naszym organizmie. Dzięki nim obniżysz tętno i ciśnienie krwi, a także poprawisz procesy trawienne - powiedział dr Andrew Weil.

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

To właśnie dr Andrew Weil jest odpowiedzialny za stworzenie, takiej techniki oddychania. Lekarz poleca ją każdemu, kto boryka się ze stresem i potwierdza, że regularne ćwiczenia oddechowe przynoszą wyśmienite rezultaty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" grubo przesadziła. Oszpeciła Edzię
  4. Twój kot ciągle ugniata Cię łapkami? Znaczenie tego zachowania jest niezwykłe, każdy właściciel musi je poznać
  5. Młody tata wyszedł z córeczką na spacer. Do domu wrócił bez niej, porażające informacje z polskiego miasta

źródło: webniusy

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News