Za rolę Jezusa Chrystusa pokochali go ludzie na całym świecie. Nie żyje

Za rolę Jezusa Chrystusa pokochali go ludzie na całym świecie. Nie żyje Źródło: ...

Jezus Chrystus to rola, dzięki której zapisał się w historii. Aktor zmarł zaledwie kilka dni przed swoimi urodzinami. Media obiegła wstrząsająca informacja o jego śmierci.

Jezus Chrystus to postać, w którą nie tylko wcielał się na scenie, ale był także jego duchowym przewodnikiem w prawdziwym życiu. Zmarł znany aktor i piosenkarz, który 15 września obchodziłby swoje 69. urodziny. Rodzina i przyjaciele otrzymują kondolencje z całego świata.

Jezus Chrystus to rola, która dała mu rozgłos. Nie żyje znany aktor

Jeff Fenholt nie żyje - poinformował jego syn Tristan Fenholt wczoraj wieczorem na Twitterze. Mężczyzna znany był z roli Jezusa Chrystusa, w którą wcielał się w popularnym musicalu "Jesus Christ Superstar's", który odgrywany był na Broadwayu. Ta rola zapewniła mu imponujące grono fanów na całym świecie, a także przyniosła mu wielki rozgłos. Jak podaje Daily Mail, Jeff Fenholt wystąpił w aż 711 spektaklach na Broadwayu, wcielając się w postać Zbawiciela.

Syn Jeff'a na Twitterze wyznał, że jego ojciec nie tylko wcielał się w rolę Jezusa Chrystusa, ale sam prywatnie stosował się do jego nauk i uznawał go za Boga. Jeff był pastorem chrześcijańskim protestanckiego Kościoła, gdzie głosił swoje nauki dla wiernych.

Niewielu wie, ale w 1985 Fenholt miał krótki epizod w znanym na całym świecie zespole heavy metalowym "Black Sabbath", występował jednak z nimi bardzo krótko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1.  Gwiazda "Na Wspólnej" samotnie wychowuje śmiertelnie chorą córkę. Codziennie drży o jej przyszłość
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Jeff Fenholt w wieku 68 lat zmarł w swoim domu w Kalifornii. Przed śmiercią jego bliscy wielokrotnie informowani byli o złym samopoczuciu, a także złym stanie zdrowia aktora. Ostateczna przyczyna śmierci gwiazdy Broadway lat 70' nie jest jednak jeszcze znana. Rodzina aktora nie poinformowała także, kiedy odbędzie się pogrzeb Jeffa i gdzie zostanie pochowane jego ciało.

Fot. Facebook/Jeff Fenholt

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News