Krystyna Pawłowicz swoimi słowami na temat uchodźców wzburzyła nawet niektórymi przedstawicielami Kościoła. Zdaniem jezuity – Grzegorza Kramera – wypowiedzi posłanki PiS to delikatnie mówiąc przesada.

Trafnie ktoś niżej napisał, że „humanitarne korytarze” to islamska inwazja na Polskę przez katolickie zakrystie… Takie samobójstwo… – napisała w swoim poście dwa dni temu Krystyna Pawłowicz.

Grzegorz Kramer wzburzony słowami posłanki postanowił odpowiedzieć na nie równie ostrym wpisem. Nie rozumie on, jak przedstawicielka polskich władz może pisać takie rzeczy.

Zastanawiam się bardzo jak politycy tacy, jak poseł Pawłowicz, potrafią patrzeć w lustro, kiedy z jednej strony piszą takie rzeczy, a później krzyczą o tym, że bronią wartości chrześcijańskich. Serio nie rozumiem tego. Pani poseł Krystyna Pawłowicz – jak Pani to robi? – pyta w swoim moście jezuita.

Kramer nie doczekał się jednak odpowiedzi na to pytanie. Wielu internautów pochwaliło go jednak za wpis, który ma świadczyć ich zdaniem o jego niewiarygodnej niezłomności i odwadze.

https://www.facebook.com/grzegorzkramer