Cała Warszawa stanęła na nogi. Służby rozpoczęły poszukiwania

Cała Warszawa stanęła na nogi. Służby rozpoczęły poszukiwania Źródło: wikimedia.org/Lukas Varhol

Jezioro Czerniakowskie to jedno z miejsc, które mieszkańcy stolicy wybierają na odpoczynek w tak upalne dni, jak dziś. To tam ochłody zażywa niemal cała Warszawa. Jednak bliska obecność wody zawsze stanowi zagrożenie - zwłaszcza dla nieuważnych.

Przed chwilą rozpoczęły się poszukiwania nad Jeziorem Czerniakowskim. 10-letni chłopiec oddalił się od swojej matki i znikł jej z oczu. Nie wiadomo, czy chłopiec wszedł do wody, czy udał się w całkowicie innym kierunku. Przeszukiwane są brzegi i okolice akwenu. Na miejscu są także nurkowie, którzy rozpoczynają akcję poszukiwawczą na dnie.

Jezioro Czerniakowskie: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Ktokolwiek jest teraz lub zamierza być w dniu następnym nad Jeziorem Czerniakowskim, niech rozgląda się uważnie. Policja nie podała publicznie informacji o wyglądzie chłopca, jednak każda podejrzana rzecz nad jeziorem, mogąca mieć związek ze zniknięciem chłopca, powinna być natychmiast zgłoszona policji. Policjanci co roku przestrzegają przed zagrożeniami możliwymi podczas pobytu nad akwenem. Beztroska zabawa i błogi wypoczynek mogą w pewnej chwili zmienić się w tragedię. Nie należy tego faktu ignorować. I choć czasem nie mamy wpływu na sytuacje przypadkowe, lepiej zawczasu przygotować siebie i swoje dzieci, aby uchronić je przed zagrożeniem. Mamy nadzieję, że chłopiec znajdzie się szybko i będzie bezpieczny! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dudowie przyłapani w KFC! Zaczęli się awanturować z ludźmi
  2. Świat kina w żałobie. Nie żyje ikona aktorstwa
  3. Podkarpacie: Samolot runął na ziemię! Są ranni
  4. Pędził oplem niemal 700 km/h. Dostał mandat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News