Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości

Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości Źródło: fot. Youtube

Bożena Dykiel wciąż jest bardzo aktywną zawodowo aktorką, ale niestety, aktywność nie zawsze jest dobrym pomysłem. Aktualnie z artystką jest źle, lekarze nie mają wątpliwości.

Aktorka przez swoją przekorę, może mieć naprawdę poważne problemy. Lekarze nie mają wątpliwości - tym sobie zaszkodziła. Chociaż zakazali jej latania samolotem, to nie posłuchała i poleciała na drugą półkulę. - Bożena jest teraz na Dominikanie. Razem z mężem spędzą tam trzy tygodnie - opowiada osoba z otoczenia aktorki. Jej lekarze złapali się za głowy. Artystka niedawno przeszła operację serca i absolutnie nie wskazane są w jej przypadku takie podróże.

Bożena Dykiel nie słucha lekarzy

– Od operacji minęło zbyt mało czasu, więc nie był zadowolony. Bożena jednak tak bardzo kocha słońce i lubi się wygrzewać, że zignorowała jego uwagi – tłumaczy informator. Najgorsze jest to, że Bożena Dykiel robi to nie pierwszy raz. Już wcześniej zignorowała lekarskie zalecenia i wyjechała do Tajlandii. Teraz stwierdziła, że skoro wtedy nic jej się nie stało, to tym razem będzie dokładnie tak samo. Trzeba przyznać, że próżno szukać tu rozsądku. Jakby tego było mało, aktorka zaraz po powrocie rozpoczyna pracę na planie "Na Wspólnej". W przypadku jej stanu zdrowia takie tempo na pewno nie jest niczym dobrym. Dykiel zdecydowanie powinna odpocząć w domu, słuchać się lekarzy i zatroszczyć o siebie zgodnie z ich zaleceniami. Lekarze nie mają najmniejszych wątpliwości, że jeżeli aktorka będzie dalej lekceważyć ich uwagi, to może to zakończyć się tragedią. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy. „Skrzywdziła własne dziecko!”
  2. Zenek Martyniuk wpadł w furię! Upokorzyli jego rodzinę
  3. Słynny aktor pomylony z bezdomnym! Chcieli go wziąć do hostelu
  4. Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?!
  5. Anita Werner przerwała milczenie. Została skrzywdzona przez matkę
Źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu