Jest źle. Wreszcie wiemy na co choruje Kaczyński

Jest źle. Wreszcie wiemy na co choruje Kaczyński

Jarosław Kaczyński od jakiegoś czasu nie pojawia się tak często jak zwykle w polskiej polityce. Wiele osób mówiło, że ze zdrowiem prezesa PiS nie jest najlepiej. Teraz w końcu polityk ujawnił na co choruje.

Jarosław Kaczyński jest ostatnio bardzo mało aktywny w polskiej polityce. Nie ma go ani w Sejmie, ani w mediach. Jego zwolennicy martwią się tym, dlaczego tak się dzieje. Teraz w końcu wiemy, co dolega Kaczyńskiemu. Było groźnie. Ostatnio prezes PiS był zmuszony pilnie opuścić spotkanie wielkanocne swojej partii. Wszystko dlatego, że nie było z nim najlepiej. „Wyszedł szybko, bo źle się czuł” – zdradza osoba z otoczenia lidera Prawa i Sprawiedliwości.

Na co choruje Jarosław Kaczyński?

Politycy nie chcieli zdradzać co właściwie dzieje się z Jarosławem Kaczyńskim. Jego zwolennicy byli zdezorientowani. W końcu jednak sam główny zainteresowany wygadał się na temat tego, co się z nim właściwie działo. Co prawda, prezes Kaczyński wyznał jakie miał problemy ze zdrowiem, odpowiadając na zupełnie inne pytanie, ale to zawsze jakaś informacja, zwłaszcza, że ostatnio nie wypowiadał się zbyt chętnie. Prezes zapytany o to, jakie są jego stosunki z Beatą Szydło najpierw odpowiedział, że: "Ależ skądże znowu, jestem w jak najlepszych stosunkach z panią premier Szydło! Na jutro jesteśmy zresztą umówieni na spotkanie. Bardzo się cieszę, że wystąpiła w Sejmie i gratuluję jej tego". Potem padło tłumaczenie, które wiele wyjaśnia: - Z powodu ataku alergii nie mogłem tam być, ale chętnie bym tego wysłuchał bo pamiętam jak to się działo, kiedy była premierem. Wtedy od czasu do czasu ta spokojna, wyważona i dobra osoba tak troszkę pokazywała pazurki. I też przed tym wystąpieniem powiedziałem jej: pokaż proszę pazurki - skomentował Kaczyński. Alergia teoretycznie nie jest groźną dolegliwością, ale zdecydowanie trzeba na siebie bardzo uważać, jeśli się z nią zmaga. Kaczyński powinien o siebie zadbać, póki co nie widać bowiem nikogo, kto miałby równie dużą charyzmę i kto mógłby ewentualnie przejąć jego obowiązki, gdyby prezes zaniemógł.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Trwa obława służb! Napad w centrum polskiego miasta, dziesiątki funkcjonariuszy w terenie
  2. WSZYSTKO było zmyślone! Sprawa Kreta i Tadli wywrócona do góry nogami
  3. Skandal podczas rozdania Orłów 2018! Po słowach Stuhra wszystkich wryło
Źródło: wpolityce.pl Następny artykuł