Jest zawiadomienie do prokuratury na Roberta Biedronia

Jest zawiadomienie do prokuratury na Roberta Biedronia

Prezydent Słupska, Robert Biedroń, może mieć niebawem poważne kłopoty z prokuraturą, do której wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa. Chodzi o rzekome posiadanie "substancji odurzających". 

Chodzi o wypowiedź Roberta Biedronia, w której przyznał, że czasem popala marihuanę i lubi jej zapach. – Palę marihuanę od czasu do czasu, uwielbiam marihuanę i jej zapach. Nie jestem uzależniony. Nienawidzę alkoholu i innych używek. Słodycze za to lubię. Jestem uzależniony od słodyczy. Uważam też, że ze względów medycznych powinniśmy ją zalegalizować. To absurd, że w XXI wieku ktoś mi będzie mówił, co mam palić, a czego mam nie palić – mówił Biedroń w rozmowie z portalem gazeta.pl Po tej wypowiedzi Biedronia, do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta Słupska. Szef słupskiej prokuratury potwierdził te doniesienia i wyjaśnił, że chodzi o posiadanie "substancji odurzających".

  Sam Biedroń komentuje sprawę krótko. Jak zapewnia, to że ktoś lubi palić marihuanę nie oznacza, że ją posiada. Prezydent Słupska zapewnił również, że swoich poglądów na temat marihuany nie zmieni i dalej będzie lobbował za jej legalizacją. Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
bh, źródło: wp/gazeta.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News