Jest WIELKI! Szczere słowa Stocha po zdobyciu złota

Jest WIELKI! Szczere słowa Stocha po zdobyciu złota Źródło: fot. Facebook / @Kamil Stoch

Kamil Stoch jest wielki! Polak zdobył dzisiaj mistrzostwo na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczaju. Bezkonkurencyjnie zwyciężył zawody na dużej skoczni. Mamy pierwszy komentarz mistrza!

Polacy są w euforycznym uniesieniu, bo nasz rodak wygrał właśnie mistrzostwo i przywiezie do Polski pierwszy i jedyny medal z Igrzysk, a w dodatku złoty. ZOBACZ TAKŻE: To było nierealne! Jest złoto dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich To trzeci złoty medal w karierze Kamila Stocha na Igrzyskach Olimpijskim. Za naszym mistrzem znaleźli się  Andreas Wellinger i Robert Johansson.

Konkurs dużej skoczni w Pjongczangu: Kamil Stoch komentarz

- Nerwy były ogromne. Bałem się, żebym znowu nie był czwarty. Przyjąłbym drugie, trzecie miejsce. Wiedziałem, że oddałem dobry skok w drugiej serii. Dałem z siebie wszystko co mogłem. Liczyłem po cichu, że wygram - powiedział skromnie mistrz olimpijski. ZOBACZ TAKŻE: Będzie burza! Wyciekły zdjęcia Stocha z wioski olimpijskiej - To były dwa moje najlepsze skoki w Pjongczangu. Zawsze może coś się pojawić z zewnątrz, trzeba to przepuścić przez głowę. Wiem, że czasami trudno ze mną rozmawiać, bywam humorzasty, ale to po to, by w najważniejszych momentach dać z siebie wszystko - powiedział Kamil Stoch. Mistrz dużej skoczni podziękował również wszystkim, którzy pomagali mu osiągnąć ten wielki sukces. - W każdym wywiadzie dziękuję całemu sztabu szkoleniowemu, wszystkim bez wyjątku, całej ekipie. Dziękuję im szczerze i z całego serca - zakończył Kamil. ZOBACZ TAKŻE: Co za żenada. Norwegowie chcieli upokorzyć Stocha – odgryzł się z klasą Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu