Walizka leżała na półce na bagaż w pociągu. W środku wypełniona szlachetnymi kamieniami o wartości miliona funtów. Policja wszczęła poszukiwania.

Brytyjska policja od wtorku wszczęła poszukiwania mężczyzny, który mógł mieć związek z kradzieżą walizki. Warta milion funtów walizka była wypełniona ponad 40 kamieniami szlachetnymi.

Właściciel walizki to 35-letni handlarz biżuterią, który wsiadł na dworcu Euston w Londynie do pociągu jadącego do Birmingham. Mężczyzna zostawił na półce na bagaż dużą, czarną walizkę. W walizce znajdowały się kamienie szlachetne m.in. rubiny, szmaragdy czy szafiry. Handlarz biżuterii dotarł do Rugby w środkowej Anglii, po czym zorientował się o zaginięciu bagażu.

W poniedziałek brytyjska policja transportowa (BTP) opublikowała zdjęcie mężczyzny, którego chciałaby przesłuchać. Funkcjonariusze są przekonani, że mężczyzna może udzielić informacji, które pomogłyby w śledztwie.

Chciałbym porozmawiać z mężczyzną ze zdjęć z nagrań monitoringu na temat tej kradzieży wyjątkowo wartościowego bagażu – napisał w oświadczeniu detektyw Nick Thompson

 

Źródło: TVP INFO

 

Niewiarygodne bogactwo, w jakim żyje Kim Dzong Un [ZDJĘCIA]

Tak żyją nieprzyzwoicie bogate dzieci rosyjskich oligarchów [ZOBACZ!]

...

Zobacz również