Jest "czarna lista Kaczyńskiego!" Ci politycy muszą wylecieć z PiS: Szydło, Jaki...

Jest "czarna lista Kaczyńskiego!" Ci politycy muszą wylecieć z PiS: Szydło, Jaki... Źródło:

Czarne chmury zawisły nad wieloma prominentnymi politykami partii władzy. Była premier Beata Szydło na samym szczycie czarnej listy Kaczyńskiego!

Okazuje się, że prezes PiS Jarosław Kaczyński mocno pokrzyżował szyki wielu czołowym politykom Prawa i Sprawiedliwości. W wielkie kłopoty popadli ci członkowie partii władzy, którzy publicznie aprobowali zasadność przyznanych im premii.

Jarosław Kaczyński stawia twarde warunki

Teraz Jarosław Kaczyński zażądał od członków swojej partii, by ci zwrócili nagrody, które otrzymali. W związku z czym politycy, którzy twierdzili, że słusznie otrzymali premie postawieni zostali w bardzo złym świetle. W najgorszym położeniu znalazła się była szefowa rządu Beata Szydło, która przyznała sobie i swoim podwładnym nagrody, a potem uparcie przekonywała z mównicy sejmowej, iż pieniądze te "po prostu się należały". W związku z powyższym, zdaniem internautów, jeśli partia władzy nie chce się doszczętnie skompromitować, Jarosław Kaczyński powinien wyrzucić z partii tych polityków, którzy nie chcieli zwrócić premii.

Lista hańby

Na czarnej liście, poza Beatą Szydło znajdują się takie nazwiska jak: Witold Waszczykowski, który argumentował że: - To uczciwie zarobione pieniądze za sukcesy dyplomacji polskiej - mówił polityk na łamach Money.pl, w związku z czym nie miał zamiaru oddać tych pieniędzy. Kłopoty ma też Patryk Jaki, który dostał 30 tysięcy złotych. Polityk chciał zachować część środków dla siebie, a jedynie część przekazać na cele charytatywne. Po słowach Kaczyńskiego, będzie musiał oddać wszystko. Na tej haniebnej liście znajdują się też takie nazwiska jak: 1. Jarosław Gowin, który dostał 65 tysięcy, które są na bieżąco przekazywane na potrzeby jego parti; 2. Pełniący funkcję ministra energii
Krzysztof Tchórzewski. Polityk argumentował bowiem, że zasłużył na nagrody; 3. Konstanty Radziwiłł, twierdzący iż nie zorientował się, że ma na koncie dodatkowe środki; 4. Adam Lipiński uparcie twierdzący, że nie dostał żadnych nagród, choć dokumentacja Kancelarii Premiera wskazuje na coś zupełnie odwrotnego. Proponowane linki:
  1. Sensacja! Duda bez PiS, nieoczekiwany następca
  2. Pilna konferencja Kaczyńskiego, to koniec!
  3. Beata Mazurek się złamała. Ostro uderza w PiS
Źródło: Wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News