Nowy rok zaczął się dla niej tragicznie. Polska gwiazda nie ma jak wrócić do Polski

Nowy rok zaczął się dla niej tragicznie. Polska gwiazda nie ma jak wrócić do Polski Źródło: Fot. Instagram

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych influencerek na polskim Instagramie. Kobieta od wielu lat zajmuje się szerokopojętą modą, tworzeniem stylizacji oraz dzieleniem się swoimi inspiracjami za pomocą mediów społecznościowych. Niestety, nowy rok zaczął się dla niej tragicznie.

Jessica Mercedes ma zaledwie 25 lat, a na jej konto już spływają pokaźne sumy. Kobieta ze swojego stylu życia zrobiła biznes, a to przekłada się na liczbę luksusowych ubrań czy zagranicznych wakacji. Jeden z takich wyjazdów miał być oderwaniem od pogrążonej w zimie Warszawy, a stał się istnym horrorem.

Miały być rajskie wakacje, a jest płacz i zgrzytanie zębami. Jessica Mercedes nie może wrócić do kraju

Szafiarka i insta blogerka podzieliła się swoimi fanami niezwykle smutną wiadomością. Jak się okazuje, Jessica podczas swojego wyjazdu na Bali została okradziona! Kobieta nie ma nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim paszportu, który jest jej niezbędny do tego, aby wrócić do Polski. Po hucznej zabawie nadszedł czas na przetrzeźwienie i przechadzkę do konsulatu. - Smutno mi, że mnie okradli. Jutro idę do ambasady. To był niemiecki paszport, więc idę do ambasady Niemiec. Jakby co jest u mnie OK, bo jestem z chłopakiem i sobie poradzę. Najbardziej żałuję tego paszportu. Taka głupia jestem, że go wzięłam. Może tak musi być - miałam zbyt miłego sylwestra, więc musiało mi coś tutaj życie dowalić. Zawsze jak mi idzie za dobrze, to się stresuję, że zaraz mi się coś zawali - wyżaliła się załamana Jess.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczne zakończenie równie tragicznego roku

Niestety, kradzież paszportu nie była jedyną nieprzyjemną rzeczą, jaka w ostatnim czasie spotkała Jessicę. Kobieta zaledwie parę mięsiecy wcześniej wyżaliła się, że nieudolna ekipa remontowa zniszczyła jej mieszkanie. Blogerka bardzo ciężko pracowała na zakup, a następnie wykończenie swojego nowego apartamentu, a cały jej trud został zaprzepaszczony przez kilku niezbyt gramotnych ludzi. Wtedy swoją tragedią również podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Oj tam, Pani Jessica nic nie zauważy, że się nam wszystko uszczerbiło. Zróbmy jej to byle jak, przecież jest na Islandii. To jest tak chamskie, bo ja wydałam oszczędności życia na to mieszkanie. Powiedzcie, co ja mam zrobić? - pytała wówczas rozżalona kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Właśnie ujawniono największa kompromitację sylwestra Polsatu! Cały internet aż huczy
  2. Co za głos! Legendarna piosenka w wykonaniu Edyty Górniak wbiła wszystkich w ziemię
  3. Sławomir z żoną mocno zaryzykowali w Sylwestra. Wszyscy widzieliśmy jak się skończyło
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News