W kierunku partii rządzącej padły bardzo poważne oskarżenia, których potwierdzenie, może oznaczać jej koniec. Tak ostrych zarzutów partii Jarosława Kaczyńskiego jeszcze nikt nie postawił. Szykuje się prawdziwa polityczna wojna.

Paweł Kukiz w wywiadzie dla wPolsce.pl wypowiedział się na temat przejścia Łukasza Rzepeckiego do jego ugrupowania. W tym kontekście opowiedział także o kulisach sejmowych transferów i tego, jak się odbywają. Wyjawił, że politycy PiS składają jego posłom propozycje korupcyjne.

– Ja powiedziałem swoim posłom, że może kiedyś kupimy dyktafony i nagramy, jakie propozycje składają posłowie Prawa i Sprawiedliwości moim posłom. To są propozycje korupcyjne. Masz zagwarantowaną kolejną kadencję, jeżeli do nas przyjdziesz – powiedział, zastrzegając, że nie poda konkretnych nazwisk.

Kukiz zdradził, że ostatnia taka sytuacja dotknęła posła Jarosława Sachajko, któremu w zamian za przejście do Prawa i Sprawiedliwości proponowano głosowanie nad jego ustawami. Lider Kukiz’15 zdecydowanie skrytykował takie poczynania, nazywając je partiokracją i dodając, że nad nim stoi interes państwa.

Co to w ogóle jest za podejście do polityki?! Taka jest partiokratyczna polska polityka. Nade mną stoi interes Państwa – stwierdził polityk.

źródło: wprost.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zobacz również