Jeśli PiS to zrobi, Polska będzie potęgą

Jeśli PiS to zrobi, Polska będzie potęgą

PiS chce zrobić z Polski potęgę. Chcą wykorzystać potężny rozwój naszego kraju. Jeśli władza zrealizuje plany, Polska będzie potęga w światowej elicie.

Prawo i Sprawiedliwość ma wielkie plany. Jak na razie wszystko idzie po myśli władzy. Jeśli uda jej się zrealizować zamiary, będziemy w czołówce.

Jeśli PiS to zrobi, będzie rządził przez lata

Partia władzy już teraz bryluje w sondażach poparcia, jednakże w jej zasięgu jest tak wielkie osiągnięcie, iż może ono zapewnić ugrupowaniu Jarosława Kaczyńskiego władzę na bardzo długo. ZOBACZ TAKŻE: Wyborców PiS zamurowało! Polityk PO wszedł właśnie do rządu Morawieckiego Chodzi o rozwój Polski. Nasz kraj dołączył niedawno do grupy państw rozwiniętych, co zostało odebrane jako wielka nobilitacja i sukces kraju nad Wisłą. Ma to tak wielkie znaczenie, dlatego że wcześniej przez lata uznawani byliśmy za kraj z rynkiem "wschodzącym".

Polska wejdzie do elity

Prawo i Sprawiedliwość chce pójść za ciosem i wprowadzić Polskę do światowej elity. Prorządowi ekonomiści twierdzą, że jest to możliwe i bardzo kibicują władzy. PiS planuje wprowadzić Polskę do kojarzonej z elitą grupy G20, na którą składają się takie potęgi jak między innymi: USA, Niemcy czy Wielka Brytania. Gdy zapytano Jarosława Kaczyńskiego, czy w związku z rozwojem gospodarczym, władza celowała będzie w wejście do elitarnej grupy G20, polityk nie zaprzeczył, choć przyzna, że wymaga to jeszcze trochę pracy i wysiłku - Musimy jeszcze tutaj troszkę nad tym popracować i w sferze politycznej, no i w sferze gospodarczej - powiedział szef PiS. ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Największy WRÓG PiS został właśnie szefem KRS

Spór w internecie

Internauci spierają się co do zasług partii Kaczyńskiego, pod kątem tak dobrego rozwoju polskiej gospodarki. Niektórzy sugerują, że to zasługa poprzednich rządów. - Polska dołączyła do państw rozwiniętych dzięki wsparciu Unii Europejskiej środkami unijnymi, a tym samym przyspieszonemu rozwojowi. Nie ma to żadnego związku z obecną polityką PIS, która tylko rujnuje dorobek wielu lat poprzednich rządów - napisał jeden z internautów. Inni z kolei stoją murem za PiS i uważają, że to działalność władzy, a nie pieniądze z Unii Europejskiej wpłynęły na rozkwit naszej gospodarki.  - Człowieku, czy ty wiesz, o czym piszesz? Unia rujnowała i dalej rujnuje naszą gospodarkę. Podam szybko przykład, żeby nie było. Mój brat miał nadwyżkę w produkcji mleka. Powinien się cieszyć, logicznie myśląc, a w praktyce zapłacił karę finansową. To jest jeden przykład z miliona. Chcesz coś dodać? - ripostował internauta. Źródło: wrealu24.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News