Jeśli nie popierasz Trzaskowskiego ani Jakiego, to mamy dla ciebie wyborną wiadomość

Jeśli nie popierasz Trzaskowskiego ani Jakiego, to mamy dla ciebie wyborną wiadomość Źródło:

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. Szczególnie w Warszawie walka będzie ostra. W szranki najpewniej staną Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki. Na horyzoncie może się jednak pojawić trzeci kandydat. Jeżeli nie popierasz PiS albo PO, to ten kandydat na pewno cię ucieszy. 

Co prawda do wyborów został jeszcze rok, ale kampania przedwyborcza de facto już się rozpoczęła. O stołek prezydenta Warszawy prawdopodobnie powalczą Rafał Trzaskowski z Platformy Obywatelskiej i Patryk Jaki z Prawa i Sprawiedliwości. Obaj mają zarówno wielu przeciwników, jak i zwolenników. Niedawno jeszcze sądzono, że w wyborach weźmie udział Ryszard Kalisz, który był jednym z faworytów w sondażach, ale ten definitywnie zrezygnował ze startu, o czym pisaliśmy na łamach Pikio.pl.

Trzecia siła

Tymczasem na arenie pojawić się może nowy kandydat. Jak zdradził Sebastian Tyszczuk z ruchu Kukiz'15, w wyborach na 80 proc. weźmie udział Stanisław Tyszka. Już wcześniej nieoficjalnie wysuwano jego kandydaturę, ale nie mówiono o tym tak głośno. Jednocześnie Tyszczuk tym wyznaniem zaprzeczył jakoby Kukiz'15 oraz Prawo i Sprawiedliwość miało wystawić wspólnego kandydata w tych wyborach. Jakiś czas temu informował o tym poseł Andruszkiewicz. - Pan poseł Andruszkiewicz jest posłem bardzo impulsywnym. To była jego inicjatywa indywidualna. Pan Adam musi się zastanowić, czy jest politykiem antysystemowym. Musi nas szanować - zaznaczył Tyszczuk. Źródło: wpolityce.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News