Jesienna ramówka 2018 Polsat. Seriale i programy warte obejrzenia w Polsacie

Jesienna ramówka 2018 Polsat. Seriale i programy warte obejrzenia w Polsacie Źródło: pxhere.com

Jesienna ramówka w natarciu. Przerwa wakacyjna jest zawsze okresem, w którym w telewizji następuje tzw. sezon ogórkowy, po którym tak naprawdę zaczyna się jesienna ofensywa. Co w nowym sezonie przygotował dla widzów Polsat? Sprawdzamy jakie seriale i programy mają szanse podbić serca widowni.

Jesienna ramówka to bardzo ważna sprawa dla czołowych polskich stacji telewizyjnych i ich widzów. Wszystkie główne stacje telewizyjne, w tym telewizja Polsat, przygotowują się w okresie letnim do jesiennej ofensywy. Tuż po wakacjach na ekrany wkraczają zarówno kolejne odsłony dobrze już znanych produkcji, jak i zupełnie nowe propozycje. Sprawdzamy, czym telewidzów chce przyciągnąć przed ekrany Polsat.

Jesienna ramówka 2018 Polsat. Najlepsze seriale i programy

Polsat w swojej najnowszej jesiennej ramówce zdecydował się na kontynuacje dobrze znanych i lubianych produkcji, ale wprowadził też kilka ważnych nowości, które mogą okazać się nowymi hitami. Telewidzowie na pewno nie będą zawiedzeni śledzeniem dalszych losów swoich serialowych ulubieńców. Nie zabraknie również nowych formatów wchodzących na antenę zdecydowanym krokiem.

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość to serial, który elektryzuje widzów Polsatu od niemalże piętnastu lat. Akcja dzieje się w malowniczym Wrocławiu, a jej głównym punktem były miłosne Marysi i Pawła. Drugą z ważnych osi fabularnych jest życie pozostałych bohaterów serialu Emilki i Mariana Śmiałków oraz rodziny Radoszów. Ich losy możemy śledzić w wiejskim krajobrazie miejscowości Wadlewa. Od początku serialu wprowadzono już wiele nowych wątków. Nastąpiła również zmiana pokoleniowa, kiedy pojawili się Ola i Błażej Król oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy wkraczali dopiero w świat dorosłości. W obsadzie serialu znalazło się miejsce dla takich gwiazd jak: Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Wojciech Błach czy Patryk Pniewski. Losy bohaterów można śledzić codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Gliniarze

Kolejnym serialem, który można oglądać w Polsacie przez niemalże cały tydzień są "Gliniarze". Jest to jeden z najbardziej popularnych i najlepiej wyprodukowanych tzw. programów paradokumentalnych w telewizji. Akcja serialu przenosi nas do Warszawy, która według policyjnych statystyk jest najniebezpieczniejszym miastem w Polsce. Policjanci z dwóch zespołów wydziału kryminalnego mierzą się z najcięższymi zbrodniami, których rozwiązanie nie należy nigdy do najbardziej oczywistych. Serial bardzo emocjonuje widzów, którzy bacznie śledzą potyczki z kryminalistami, pościgi i sytuacje decydujące o życiu i śmierci funkcjonariuszy. "Gliniarzy" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.

Przyjaciółki

Serial zagościł na ekranach telewizorów po raz pierwszy w 2012 roku i od tego czasu należy do jednych z najbardziej lubianych produkcji Polsatu. Jest to opowieść o czterech zgoła różnych kobietach, które jednak łączy bardzo mocna przyjaźń. Inga, Zuza, Patrycja i Anka są dla siebie oddane i zawsze służą wzajemną pomocą w najcięższych chwilach. Pomimo przeciwności losu, które nie raz stawały na ich drodze, zawsze dają radę przejść przez trudne przeżycia, a jedność jest ich największą siłą. W rolach głównych można występują Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Służyńska-Brauer. Premierowe odcinki serialu można oglądać w Polsacie w każdy czwartek o 21:10.

Świat według Kiepskich

Kultowy serialu Polsatu, którego prawdopodobnie nie trzeba przedstawiać telewidzom. Losy rodziny Kiepskich ukazują Polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Zamieszkując w dużej wspólnocie mieszkaniowej, Kiepscy często muszą przeżywać utarczki ze swoimi sąsiadami. Do historii telewizji przeszła już rola Andrzeja Grabowskiego, który wciela się w postać Ferdka. Bezrobotny, którego największym zajęciem jest picie piwa "Mocny Ful", wpada co i raz na jakiś genialny pomysł biznesu mający uczynić z niego bogacza. Wiernie pomagają mu panowie Paździoch i Boczek, jego najlepsi koledzy, stający się jednak czasami źródłem poważnych konfliktów. Poza Andrzejem Grabowskim w serialu można zobaczyć: Bartosza Żukowskiego, Barbarę Mularczyk, Dariusza Gnatowskiego i Joannę Kurowską. Kiepscy goszczą w polskich domach w każdą środę punktualnie o 20:00.

Malanowski i Partnerzy

Kolejny serial kryminalny Polsatu. Tym razem jednak opowiada o ludziach, którzy wkraczają do akcji wtedy, kiedy policja jest bezsilna. Detektywi kierowani przez Bronisława Malanowskiego prowadzą sprawy, które z początku mogą wydawać się proste, ale zawsze prowadzą do strasznie skomplikowanych rozwiązań. Malanowski i jego współpracownicy nie boją się żadnych wyzwań. Należy również zaznaczyć, że wszystkie sprawy kryminalne przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. W roli szefa biura występuje Bronisław Cieślak, który jest najlepiej znany z kultowej roli porucznika Borewicza w serialu "07 zgłoś się". Towarzyszą mu Anna Lucińska i Marek Krupski. Co ciekawe, Krupski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i szkoły oficerskiej oraz posiada staż pracy w prawdziwej policji kryminalnej. "Malanowski i Partnerzy" pojawia się w Polsacie w każdy dzień między poniedziałkiem i piątkiem o godzinie 8:45.

Ślad

Polsat zdecydował się wprowadzić do swojej jesiennej ramówki jeden nowy serial. "Ślad" to kolejna opowieść kryminalna, ale tym razem porusza ona działania na jeszcze wyższym szczeblu. Fabuła koncentruje się wokół pracy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego Centralnego Wydziału Śledczego, dowodzonego przez Renatę Różańską. Podinspektor jest bardzo wymagająca, a podwładni mówią czasem o niej "żelazna dama". Serial przywodzi na myśl amerykańskie produkcje telewizyjne pokroju "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Charakteryzuje się podobnym doborem postaci i doborem zdecydowanie skomplikowanych spraw, o których rozwiązaniu decyduje często jeden drobny szczegół. W nowej produkcji Polsatu występują m.in. Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksanda Hamkało i Kamil Szeptycki. Premierowe odcinki "Śladu" można śledzić we wtorki pięć minut po godzinie dwudziestej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jesienna ramówka 2018 Polsat. Nowe programy w telewizji.

Zdecydowanie więcej nowości Polsat wprowadził wśród swoich telewizyjnych show. Telewizja zdecydowała się wprowadzić trzy nowe pozycje, które mają zapewnić widzom odpowiednią dawkę rozrywki.

Lepiej późno niż wcale

Program przedstawia egzotyczne podróże czterech gwiazd w leciwym wieku: Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz i Krzysztof Hanke, którym przewodzi znany z Youtube Rafał Masny. Uczestnicy na swojej drodze przez bezkresną Azję otrzymują kolejne zadania do wypełnienia. Ich podróż odbywa się z pominięciem ekskluzywnych hoteli i kosztownych środków transportu. Show emitowane jest tuż przed weekendem, w każdy piątek o godzinie 21:35.

World of Dance

Czy w polskiej telewizji znajdzie się jeszcze miejsce na kolejny program taneczny? Okazuje się, że tak. Polsat wprowadził do jesiennej ramówki program "World of Dance", którego pomysłodawczynią jest nie kto inny jak sama Jennifer Lopez. W programie występują tancerze solowi oraz grupy taneczne. Nowością jest to, że są oni podzieleni na trzy grupy wiekowe: dorośli mający 18 i więcej lat, formacje taneczne i juniorzy poniżej 18 roku życia. Uczestnicy występują oczywiście przed jury, które ocenia ich wykonanie, techniką, choreografię, prezentacje i kreatywność. W składzie oceniających zasiadają dobrze znani Michał Malitowski, Edyta Herbuś i Rafał "Roofi" Kamiński. Program prowadzą zaś Karol "Niecik" Niecikowski i Olga Kalicka. Premierowe odcinki telewizyjnego show można oglądać w każdy piątkowy wieczór, dokładnie pięć minut po godzinie dwudziestej.

Śpiewajmy razem. All Together Now.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to prawdopodobnie najbardziej hucznie zapowiadana nowość w jesiennej ramówce Polsatu. Program muzyczny, w którym poczynania uczestników ocenia aż 100 jurorów to przedsięwzięcie na niespotykaną dotąd skalę w polskiej telewizji. Jeśli mowa o śpiewaniu, to właśnie poprzez dołączenie do wykonania uczestnika jurorzy przyznają mu punkty. Każda osoba, która wstanie ze swojego miejsca i zacznie śpiewać wspólnie z występującym, oznacza dla niego jeden punkt. Po każdym odcinku dwoje najlepiej ocenionych uczestników przechodzi do kolejnego etapu, w tym gronie znajduje się zwycięzca odcinka i najlepsza osoba w tzw. dogrywce. Kapitanem jury jest Ewa Farna, a towarzyszą jej m.in. Ramona Ray, Anja Orthodox, Stanisław Karpiel-Bułecka, Madox i Krzysztof "Jary" Jaryszewski. Muzyczne show gości na ekranach telewizorów w każdą środę o 20:30.

The story of my life. Historia mojego życia.

Pośród jesiennych propozycji nie mogło również zabraknąć miejsca dla programów, które dotykają osobistych spraw uczestników. Jednym z nich jest "The story of my life. Historia mojego życia". Pierwsze skrzypce w programie odgrywają emocje, uczucia i miłość. Bohaterami są znane pary, które mogą podejrzeć swoją własną przyszłość. W zależności od przypadku gwiazdy są postarzane o 20, 30, 40, a nawet 60 lat. Za przemiany odpowiadają brytyjscy specjaliści mający doświadczenie na planach hollywoodzkich produkcji filmowych takich jak "Gladiator" i "Szeregowiec Ryan". W najnowszej edycji programu mają wystąpić: Michał Koterski i Marcela Leszczak, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Sławomi i Kajra. Nowe odcinki show wystartują 26 października i będą pojawiać się w każdy piątek o godzinie 22:00. Pierwsza odsłona programu spotkała się z niewyobrażalnie ciepłym przyjęciem ze strony telewidzów. Każdy odcinek śledziło średnio ponad 1,6 miliona osób.

Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom" to jeden z tych programów, które dotykają bardzo osobistych i często tragicznych przeżyć zwykłych ludzi. W każdym odcinku Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną przeprowadza gruntowny remont domu wybranej rodziny. W tym czasie uczestnicy mogą złapać oddech od codzienności na wakacjach. Epizody przynoszą ludzkie tragedie, ale równocześnie dają rodzinom w trudnej sytuacji nadzieję, na lepsze jutro. Program emitowany jest w każdy czwartek pięć minut po godzinie 20:00.

Jesienna ramówka 2018 Polsat. Co jeszcze czeka telewidzów?

To oczywiście nie wszystkie pozycje, które można znaleźć w rubryce "jesienna ramówka 2018 Polsat" obfituje oczywiście w wiele więcej pozycji. Telewidzowie jak najbardziej mogą liczyć na dalsze odcinki popularnych seriali paradokumentalnych "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy", "Sekrety rodziny" czy "Zdrady". Nie brakuje również nowych odsłon popularnych show "Twoja twarz brzmi znajomo" i "The brain. Genialny umysł". Czy nowe programy zostaną na wizji po jesieni, a dobrze znane produkcje doczekają się kolejnych kontynuacji? Wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, czy widzowie swoją oglądalnością podpiszą się pod hasłem "Jesienna ramówka 2018 Polsat". ZOBACZ TAKŻE
  1. Najbardziej lubiany aktor M jak Miłość ma dość. Zaczął mówić o odejściu z serialu 
  2. Magda Gessler ZNIEWAŻONA za granicą! Restauratorka jest wściekła 
  3. Uwielbiana gwiazda M jak Miłość walczy z chorobą i traumą z dzieciństwa. Smutne! 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News