Imperium Jerzego Zięby upada! Rewolucyjna ustawa ws. szczepień

Imperium Jerzego Zięby upada! Rewolucyjna ustawa ws. szczepień Źródło: screen youtube.com/Jerzy Zięba

Jerzy Zięba jest jednym z głównych przeciwników szczepień w naszym kraju. Jednak teraz jego imperium może zacząć trząść się w posadach, a wszystko za sprawą nowej ustawy dotyczącej szczepień.

Jerzy Zięba znany jest ze swoich bardzo kontrowersyjnych poglądów jeżeli chodzi o medycynę. Jego niechęć względem szczepień to zaledwie wierzchołek góry lodowej tego, co można znaleźć w jego wystąpieniach. Po Internecie krążą liczne nagrania, na których Zięba zachęca podstawioną dziennikarkę do tego, aby jej chorego na raka ojca leczyć wlewami z witaminy C. Co więcej, mężczyzna uważa, że dzięki jego specyfikom złamana noga może się zrosnąć zaledwie w tydzień. Czyżby rząd nareszcie przygotował ustawę, która położy temu kres?

Jerzy Zięba i jego imperium upadną?

Ruchy antyszczepionkowe cały czas rosną w siłę. Co prawda podczas ostatniego zwiększenia występowania odry na terenie naszego kraju ludzie wprost zabijali się o szczepienia, to i tak z roku na rok pojawiają się kolejne osoby, które nie chcą szczepić swoich dzieci. Taki trend w przyszłości może doprowadzić do prawdziwej epidemii z wprost opłakanymi dla naszej populacji skutkami. Niestety coraz więcej osób wierzy w to, że szczepienia powodują autyzm oraz zaburzenia rozwojowe, a także zwyczajnie nas trują. Przy okazji swoich wypowiedzi popełniają podstawowe błędy pokazujące, że w tematyce szczepień nie dysponują nawet podstawową wiedzą. Na szczęście powstaje właśnie projekt ustawy, który może okazać się pierwszym krokiem w walce z malejącymi ilościami szczepień w Polsce. Wszyscy doskonale wiemy, jak w dzisiejszych czasach trudno dostać się do lekarza. Ten problem zniechęca również wielu rodziców do regularnego szczepieniu swoich pociech.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak możliwe, że już niedługo taki zabieg medyczny będzie można przeprowadzić w aptece. Wedle projektu tej ustawy farmaceuci będą mieli zwiększone uprawnienia, a ich zakres materiału na studiach zostanie rozszerzony o potrzebne materiały. Dodatkowo osoby, które już teraz wykonują ten zawód, przejdą odpowiednie kursy, które umożliwią podawanie pacjentom szczepień. W ten sposób kolejki w przychodniach powinny ulec poważnemu skróceniu, a pacjenci będą mieli znacznie bardziej ułatwiony dostęp do szczepień, co powinno przenieść się na wzrost przeprowadzanych zabiegów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS ma czas do 27 stycznia! Potem przedterminowe wybory
  2. Stoch ma poważny problem. Sztab robi, co może
  3. Horror w domu czołowego posła PiS! Dźgnął go nożem?
  4. Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
  5. Ile zarabia Omenaa Mensah? To jakie ma biznesy, może was bardzo zaskoczyć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News