Jerzy Urban był krok od śmierci! Wstrząsające okoliczności

Jerzy Urban był krok od śmierci! Wstrząsające okoliczności Źródło: fot. Youtube

Niewiele osób wie, że popularny polityk Jerzy Urban był o krok od śmierci. Jego historia jest bardzo wstrząsająca, bowiem zupełnie nie mógł on się spodziewać tego, co mu się przytrafiło. 

Jerzy Urban otarł się o śmierć podczas tragedii, która zjednoczyła miliony ludzi. Do dramatu doszło w południowo-wschodniej Azji - na Oceanie Indyjskim doszło do trzęsienia ziemi, które wywołało tsunami. Żywioł pochłonął około 150 tysięcy ofiar. Wszystko wydarzyło się 26 grudnia, w drugi dzień Bożego Narodzenia. Dla bliskich ofiar, ta data już zawsze będzie kojarzyła się z dniem żałoby. Tragedia miała miejsce w Indonezji, na Sri Lance, w Indiach, na Malediwach, w Malezji, Birmie i Tajlandii.

Jerzy Urban otarł się o śmierć

Jedną z osób, które tamtego dnia walczyły o życie, był... Jerzy Urban! On i jego świeżo poślubiona w tamtym czasie żona, Małgorzata Daniszewska, wypoczywali wtedy na jednej z wysp Malediwów. Kiedy się obudzili tamtego dnia, woda zalewała już ich łóżko. On i jego żona w panice uciekli. Przed ich hotelem wszyscy goście stali w podkoszulkach i bieliźnie. Menadżer zagonił ich wszystkich na najwyższe miejsce na wyspie, to tam siedzieli wiele godzin w kapokach, czekając na to, co przyniesie los. Żyli w lęku przed tym, że nadejdzie druga fala i nie przetrwają tych tragicznych chwili. Żeby wydostać się z wyspy, Urban i Daniszewska musieli posunąć się do dania komuś łapówki. Bez tego obsługa hotelu nie chciała im pomóc. Urban widział dokładnie skalę tej tragedii. Tłum rannych, obandażowanych ludzi na wózkach, koczujących w oczekiwaniu na wylot z wyspy. Dla polityka ten widok był podobny do scen, jakie rozgrywają się na wojnie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wulgarna awantura w TVN-ie! Kobiety prawie się pobiły
  2. Wyciekły „taśmy Kaczyńskiego”! Afera w PiS
  3. Ogień widać z wielu kilometrów. Płoną ogromne połacie ziemi
  4. Tragedia tuż przed mundialem. U reprezentanta Polski zdiagnozowano raka
  5. Wiśniewski szczerze o swoim dramacie. On stoi za jego upadkiem
Źródło: kobieta.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News