Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala

Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala Źródło: Pikio.pl

Jerzy Stuhr przez kilka ostatnich miesięcy przebywał w domku na wsi. Przyczyną jego decyzji był wybuch pandemii koronawirusa. Aktor, który w przeszłości zmagał się z poważnymi problemami natury zdrowotnej, nie chciał ryzykować zarażenia. Mimo, że wiele teatrów zdecydowało o wznowieniu działalności, w najbliższym czasie prawdopodobnie nie zobaczymy aktora w żadnej sztuce. Jerzy Stuhr właśnie trafił do szpitala.

Informacje na temat nagłego pogorszenia stanu zdrowia Jerzego Stuhra zostały przekazane przez tabloid "Super Express". Okazuje się, że popularny aktor pilnie trafił do szpitala. Wiadomość o tym przykrym incydencie została potwierdzona przez najbliższego przyjaciela artysty, Jerzego Radziwiłowicza. Nic nie zapowiadało kolejnych problemów zdrowotnych artysty. Przed wybuchem pandemii aktywnie przygotowywał się do pracy w teatrze. Mimo przebytych chorób, czuł się bardzo dobrze. 

Jerzy Stuhr trafił do szpitala

Przed blisko dekadą Jerzy Stuhr zachorował na nowotwór przełyku. Diagnoza była wynikiem hospitalizacji, do której doszło przez powtarzające się problemy z gardłem. Lekarze, którzy zajmowali się aktorem uznali, że mężczyzna jest w stanie paliatywnym. Na skutek złych rokowań, zdecydowano o wszczepieniu mu stentów do przełyku. Gwiazdor niejednokrotnie skarżył się na to, że dramatyczne początki leczenia wpłynęły na jego dalsze losy. Przez obecność protez naczyniowych niemożliwe wstało się wdrożenie niektórych metod leczenia, między innymi radioterapii. Na szczęście, wkrótce Jerzy Stuhr trafił pod opiekę docenta Marcina Zielińskiego, torakochirurga z Zakopanego, który odwrócił skutki zabiegu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wspomnienia z tragicznego okresu stały się dla aktora inspiracją do napisania książki pt. "Tak sobie myślę". Mężczyzna zdecydował także o założeniu fundacji Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN, dzięki której powstało pierwsze w Polsce centrum psychoonkologii, wspierające pacjentów onkologicznych oraz ich bliskich. Ostatnio aktywnie działał także w ramach akcji społecznej "Rak wolny od bólu". W ubiegłym roku zdecydował się także zająć problematycznym tematem smogu.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Jerzy Stuhr, prócz nowotworu, ma za sobą także poważne problemy z sercem. Kilka lat temu przeszedł zawał. Według "Super Expressu" z informacji przekazanych przez Jerzego Radziwiłowicza wynika, że przyczyną dzisiejszej interwencji mógł być wylew. Przez ostatnie dni Jerzy Stuhr czuł się bardzo dobrze. Wolny czas spędzał ciesząc się pięknymi okolicznościami przyrody, które podziwiał spacerując z żoną. 18 kwietnia Jerzy Stuhr świętował 73. urodziny. Czekamy na dalsze informacje na temat staniu zdrowia aktora.

AKTUALIZACJA.

Żona Jerzego Stuhra, Barbara, poinformowała, że Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek, z podejrzeniem udaru mózgu, trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aktor spędzał weekend na Podhalu. Jego stan ma być znany w ciągu najbliższych trzech dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
  4. Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry
  5. Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni
  6. Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News