Dramat Jerzego Stuhra się nie kończy. W sieci pojawiły się właśnie kolejne przykre informacje

Dramat Jerzego Stuhra się nie kończy. W sieci pojawiły się właśnie kolejne przykre informacje Źródło: Maciej Stuhr/ @maciej_stuhr/ Instagram.com

Jerzy Stuhr to aktor, który do polskiej kultury wniósł wiele. Ostatnio jego fanów zszokowała wiadomość, że został śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Na szczęście dziś ma się zdecydowanie lepiej, jednak okazuje się, że musi stawić czoło kolejnym problemom pojawiającym się na horyzoncie. Los po raz kolejny stawia przed nim wielkie wyzwanie.

Jerzy Stuhr bez wątpienia jest wytrwałym mężczyzną i nie sprzeda tanio swojej skóry. To nie pierwszy raz, gdy aktor zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ale w tym przypadku niebezpieczeństwo zdecydowanie wzrosło. W czasie epidemii koronawirusa osłabione organizmy są bardziej narażone na niebezpieczne komplikacje po zakażeniu, jednak dramat aktora dotyczy innego aspektu chorobowego.

Dramat aktora trwa, Jerzy Stuhr ma poważne problemy

Jerzy Stuhr przeszedł niedawno udar i to właśnie on pociągnął za sobą wyjątkowo niekorzystne skutki zdrowotne w przypadku aktora. Jak zdradziła jego żona to już czwarta walka stoczona o jego życie i powrót do zdrowia. Nikt nie traci nadziei i wierzy w to, że wszystko się uda, jednak sytuacja wydaje się wyjątkowo poważna. Jerzy Stuhr mimo problemów zdrowotnych i wielu lat obecności na polskiej scenie aktorskiej nie odszedł jeszcze na zasłużoną emeryturę. Po ostatnim udarze zmaga się z wielką trudnością dotyczącą mowy, a ta w przypadku wykonywanego przez niego zawodu jest wyjątkowo ważna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jerzy Stuhr będzie potrzebował pomocy specjalisty

- Nie jest sparaliżowany, czasami trudno mu wypowiedzieć pewne słowa, będzie potrzebował pomocy logopedy i rehabilitacji, ale jego mózg pracuje cały czas. Trzeciego dnia po zatorze poprosił o treść sztuki, którą przygotowuje dla jednego z teatrów - powiedziała w rozmowie z Gazetą Wyborczą żona aktora, Barbara Stuhr. Jak widać nawet w obliczu tak poważnej sytuacji Jerzy Stuhr nie ma zamiaru rezygnować z występowania i możliwe, że to właśnie determinacja oraz motywacja do szybkiego powrotu na deski teatru będzie jednym z ważniejszych aspektów rehabilitacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów

2. Minister Szumowski podjął nagłą decyzję. Pilna wiadomość

3. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem

Rodzina nieustannie się wspiera

Nie ulega wątpliwości, że rodzina Stuhrów to bardzo zgrany klan, który gotowy jest dla siebie na wielkie poświęcenia. Bliskie relacje potwierdzają wypowiedzi syna czy córki aktora oraz udostępniane przez nich zdjęcia. Jeszcze nie tak dawno Maciej Stuhr wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie dokumentujące wspólne chwile spędzane z tatą w czasie izolacji społecznej. Panu Jerzemu Stuhrowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że niedługo znów podbije serca widzów zasiadających na widowni teatru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Katastrofalne wieści dla fanów skoków narciarskich. Oficjalnie odwołano długo wyczekiwane zawody
  3. Córka Kaczyńskiej nie wytrzymała. Wyjawiła długo skrywaną prawdę, nikt nie mógł wiedzieć
  4. Śmierć uderzyła nagle, nic nie można było zrobić. Joanna Kurowska pogrążona w rozpaczy, bardzo współczujemy
  5. Morawiecki potwierdził. Wszyscy liczyli, że da się uniknąć jednego rozwiązania, niestety
  6. Wszystko uchwycili z ukrycia na zdjęciu. Zdumiewające sceny z wnętrza pokoju Kaczyńskiego
  7. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy
  8. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
  9. Zakochaną parę poniosło na wieży widokowej. Kamera wszystko nagrała, sprawę bada prokuratura

Źródło: 4mens.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News