Jerzy Połomski wyznał prawdę
Wikimedia Commons Kinga Szafruga Attribution 3.0 Unported (CC BY 3.0)
Monika Majko - 8 Października 2020

Bardzo smutna wiadomość o Jerzym Połomskim. Cierpienie jest nie do zniesienia

Jerzy Połomski ostatecznie pożegnał się ze sceną i od dwóch lat pozostaje w stanie artystycznego spoczynku. Media właśnie przekazały bardzo smutne informacje o uwielbianym piosenkarzu, który przez ponad 60 lat zachwycał Polaków swoim talentem. 87-etni wokalista bardzo cierpi, fani są poruszeni jego losem.

Jerzy Połomski swój ostatni koncert zagrał 1 października 2018 roku, później przeszedł na artystyczną emeryturę. 87-letni piosenkarz wyznał w jednym z niedawnych wywiadów, że bardzo cierpi. Fani są poruszeni losem swojego idola, smutne informacje obiegły media.

Jerzy Połomski skończył 87 lat, dwa lata temu po raz ostatni wystąpił na scenie

Ostatni koncert uwielbianego piosenkarza odbył się1 października 2018 roku w Domu Kultury w Wołominie, wtedy gwiazdor nie wiedział jeszcze, że jest to jego pożegnanie ze sceną. Jerzy Połomski śpiewał przez ponad 60 lat, a dzięki swojemu talentowi przyciągnął do siebie wierne grono fanów. Niestety, wraz z wiekiem, piosenkarz musiał pogodzić się z kłopotami zdrowotnymi, które doprowadziły do ostatecznego rozstania ze sceną. To był dla niego wielki cios.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

- Jestem zdrowy, pełen sił, ale mam problemy ze słuchem. Nie mogę sobie pozwolić na żadną fałszywą nutę - wyznał Jerzy Połomski w wywiadzie, którego udzielił w marcu tego roku.

Jerzy Połomski stracił już wszystkie bliskie osoby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Porzucenie sceny było dla Jerzego Połomskiego ogromnie rudnym doświadczeniem, jednak gwiazdor cierpi nie tylko z powodu swojej artystycznej emerytury. Piosenkarz wyznał, że w ostatnim czasie wyjątkowo doskwiera mu samotność. Swoje 87 urodziny obchodził sam nie tylko ze względu na strach przed groźnym koronawirusem. Większość bliskich mu osób niestety już pożegnała się z tym światem.

- Całe życie byłem typem samotnika, ale zawsze miałem kogoś, do kogo mogłem zadzwonić, gdy chciałem porozmawiać. Dziś nie ma obok mnie nikogo... Wokół są już tylko puste miejsca - wyznał piosenkarz.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Pilny komunikat Morawieckiego, chodzi o dodatkowe obostrzenia w szkołach. Rodzice będą załamani

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

W ostatnich miesiącach Jerzy Połomski poważnie rozważał zamieszkanie w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Na razie nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Piosenkarz przyznał, że wyznał, że choć kiedyś samotność była dla niego swobodom, dziś bardzo z jej powodu cierpi.

- Dawniej mi nie przeszkadzała. Teraz muszę się jej ciągle uczyć - wyznał gwiazdor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chusteczka z papieżem, figurka Maryi za 300 zł i słodkości. Nie do wiary, na czym Tadeusz Rydzyk zbija kokosy
  2. Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa torpeda. Co za piękność, piłkarzowi może zazdrościć każdy Polak (FOTO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Jak Sekielski tak szybko schudł? Ujawnił oszałamiającą recepturę na zupę z buraka, ma prozdrowotne właściwości

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News