Jest źle. Kultowy Jerzy Połomski upada na zdrowiu

Jest źle. Kultowy Jerzy Połomski upada na zdrowiu Źródło: commons.wikimedia/ja_fryta/

Jerzy Połomski już niedługo będzie musiał zakończyć swoją karierę? Okazuje się, że z piosenkarzem nie jest najlepiej, z dnia na dzień coraz bardziej podupada na zdrowiu. Jego fani są niezwykle zaniepokojeni takimi doniesieniami i martwią się, czy kiedykolwiek będą mieli jeszcze okazje udać się na jego koncert.

Jerzy Połomski ma swoje lata, o czym wyraźnie alarmuje jego organizm. Piosenkarz nieustannie cieszy się ogromnym uznaniem wśród swoich fanów, dzięki czemu jego kariera sceniczna do tej pory nie wygasła i dopóki nie pojawiły się doniesienia na temat jego zdrowia, nic nie wskazywało na to, by miało się to zmienić. Informacje są naprawdę wstrząsające.  

Znany piosenkarz czuje się coraz gorzej 

Zaledwie kilka dni temu, w mediach pojawiły się informacje na temat 85-letniego piosenkarza. Mimo swoich lat, Jerzy Połomski nie zamierzał kończyć swojej kariery, między innymi ze względu na to, że na każdy jego koncert wciąż przybywały prawdziwe rzesze fanów. Wszystko wskazywało na to, że piosenkarz chciałby dnia koncertować i cieszyć się z pasji jak najdłużej. Zapewne nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Wiele tabloidów podało, że ze zdrowiem 85-latka jest coraz gorzej. Ponoć Jerzy Połomski traci słuch i co gorsza, postępuje to w naprawdę zatrważającym tempie. Oczywistym jest, że tego typu problemy są znacznym utrudnieniem nie tylko w życiu codziennym, ale przede wszystkim w życiu zawodowym. Według informacji, menedżerka Połomskiego nie jest aż tak zaskoczona jego problemami zdrowotnymi i wyznaje, że normalny proces starzenia.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jerzy Połomski zakończy karierę?  

Na chwilę obecną do doniesień na temat końca kariery nie odniósł się ani sam muzyk. Fani Jerzego jednak już są strasznie przejęci całą sytuacją i coraz więcej osób uważa, że rzeczywiście czas, w którym 85-latek zejdzie ze sceny właśnie nadchodzi.

Zapewne większość z nich wie, że piosenkarz od zawsze był niezwykłym profesjonalistą i starał się śpiewać jak najlepiej. Przez gorszy słuch mógłby mieć znaczne problemy z trafieniem w odpowiedni dźwięk, co byłoby dla niego prawdziwym utrapieniem. Nie wykluczone, że już niebawem pojawią się kolejne informacje na temat jego stanu zdrowia oraz ostatecznie dowiemy się, czy do zakończenia kariery naprawdę dojdzie.  

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz   

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu