W Kostrzynie nad Odrą trwa obecnie Pol’And’Rock Festival, czyli dawny Przystanek Woodstock. Imprezę zabezpieczają setki policjantów. Mundurowi przeprowadzili właśnie zadziwiającą akcję, uderzającą bez wątpienia w wizerunek organizatora wydarzenia, którym jest Jerzy Owsiak. Internauci szybko orzekli więc, że to… spisek Prawa i Sprawiedliwości.

O konflikcie między politykami PiS oraz twórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mediach mówi się już od długiego czasu. Szczególnie nagłośniono oczywiście ostre wymiany zdań między Owsiakiem i posłanką Krystyną Pawłowicz, które swój finał miały nawet przed sądem.

Jerzy Owsiak w tarapatach

Kiedy więc Policja ujawniła, że od początku Pol’And’Rock Festival odnotowała już 35 głównie narkotykowych przestępstw, wielu internautów stwierdziło, że to zapewne spisek partii, który ma nadszarpnąć dobre imię aktywisty. Jak jednak było naprawdę?

Mundurowi zatrzymali już między innymi 32-letniego mężczyznę, który w swoim busie ukrywał prawie kilogram gotowych do sprzedaży narkotyków. W ręce służb szybko wpadli także jego klienci, którzy poniosą konsekwencje nielegalnych działań.

To nie koniec listy przestępstw

Drugim najbardziej kontrowersyjnym przypadkiem okazało się zatrzymanie 29-latka, także odpowiedzialnego za sprzedaż narkotyków. Mężczyzna odpowie oczywiście za handel nielegalnymi substancjami w dużych ilościach.

– Odnaleziono przy nim 300 tabletek ecstasy – ujawnił w rozmowie z Faktem nadkom. Marcin Maludy, pełniący funkcję rzecznika lubuskiej Policji.

Bez wątpienia politycy PiS odpowiedzą już wkrótce na internetowe oskarżenia, według których zorganizowane akcje Policji mają być osobliwą zemstą na Owsiaku. Po ich stronie staną oczywiście wierni zwolennicy, którzy już dziś negują tę tezę w komentarzach na portalach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka ojca Kaczyńskich ujawnia! Szokujące słowa o prezesie PiS

ZOBACZ TAKŻE: Terroryści w Polsce! Podali datę kolejnego ataku, służby w akcji

ZOBACZ TAKŻE: Żona b. premiera nie wytrzymała. „Nie płaci alimentów, odebrał mieszkanie”

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Jerzy Owsiak
Fot. Facebook
Jarosław Kaczyński
Fot. YouTube/publicystykatvp
Jerzy Owsiak
Fot. facebook.com/jurekowsiak

Czy chciałbyś wziąć udział w Pol’And’Rock Festival?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców


Jak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...

Zobacz również