Owsiak podziękował PiS-owi? Zaskakujące słowa szefa WOŚP

Owsiak podziękował PiS-owi? Zaskakujące słowa szefa WOŚP Źródło: youtube,com/tvn

Jerzy Owsiak zdecydował się na dość niespodziewany krok. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który do tej pory stanowczo opowiadał się przeciwko partii rządzącej, postanowił jej podziękować. Wszystko przez pomoc w organizacji nadchodzącego festiwalu Pol'And'Rock, czyli sztandarowego projektu działacza społecznego.

Jerzy Owsiak przez bardzo długi czas w bardzo krytyczny sposób odnosił się do rządów Prawa i Sprawiedliwości. Szef Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) mówił o wielkich trudnościach, jakie sprawiali mu politycy partii rządzącej w organizowaniu przedsięwzięcia w Kostrzynie nad Odrą. Ostatnio jednak szef WOŚP postanowił wykonać dość duży gest w kierunku pojednania z politykami partii rządzącej - głośno podziękował samemu premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Takich słów nie mógł się spodziewać nikt.

Jerzy Owsiak dziękuje Morawieckiemu. Wszystko dzięki pomocy przy organizacji Pol'and'Rock Festival

Owsiak w specjalnej odezwie zdecydował się na dość nieoczekiwany gest podziękowania, skierowany w stronę rządzących. Przypomnijmy, że tegoroczny festiwal zmagał się w momencie organizacji z dość dużym problemem w postaci wymówienia przez PKP umowy na dowóz Polaków z różnych części kraju. Brak pociągów sprawiłby, że część uczestników festiwalu nie dotarła by na imprezę. Wtedy to na scenie pojawił się Mateusz Morawiecki, który powiedział, że tabory kolejowe będą dojeżdżać na festiwal, czym przyczynił się do uratowania sytuacji. 

– Dziękuję jeszcze raz, że pan premier wziął się za to. Pociągi nie były zdewastowane, nie mieliśmy ani jednego sygnału, że tak się stało. Zostało to zmyślone, a później był to jeden z argumentów, że impreza ma być podwyższonego ryzyka - dziękował Owsiak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Owsiak niezadowolony z decyzji policji

Mimo pojednawczego gestu szefa WOŚP z PiS-em, Owsiak nadal ma pretensję do rządzących z powodu przyznania festiwalowi rangi imprezy o podwyższonym stopniu ryzyka. Szef festiwalu będzie składał odwołanie w sprawie stanowiska policji, która chce, by impreza była kategoryzowana właśnie jako ta, która może być potencjalnie niebezpieczna.

– Szkoda panie komendancie, że pana tutaj dzisiaj nie ma. Pan dał taką ocenę, a ja nigdy pana nie widziałem na oczy. Wynika z niej, że na festiwalu spotykają się nacjonaliści, agresorzy. Że nawet jak ludzie się będą mijali, to się na siebie rzucą. Proszę wskazać, kiedy podczas ubiegłych edycji doszło do czegoś takiego? - zwrócił się do szefa gorzowskiej policji Owsiak

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Igor Herbut właśnie został ojcem! Pokazał zdjęcie, znana jest też płeć
  4. Kolejna porażająca wizja Jackowskiego. Jasnowidz mówi, co tata zrobił Dawidkowi w samochodzie, zbledniecie
  5. Owsiak oficjalnie dziękuje rządowi PiS. Chodzi o Pol'and'Rock Festival
  6. Koszmar na Gubałówce. Koń kopnął 7-letnie dziecko w twarz

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu