Znowu uprzykrzają życie Owsiakowi. Jest decyzja służb ws. Pol'and'rock

Znowu uprzykrzają życie Owsiakowi. Jest decyzja służb ws. Pol'and'rock

Jerzy Owsiak miał w ostatnim czasie wiele problemów związanych z organizacją jego festiwalu. Pol'and'Rock został zaopiniowany przez służby. Organizator koncertów nie będzie zadowolony.

Jerzy Owsiak przez lata nie musiał radzić sobie z żadnymi problemami w związku z organizacją festiwalu Pol'and'rock. Pierwsze utrudnienia pojawiły się kilka lat temu, mniej więcej w momencie, gdy doszło do zmiany władzy w naszym kraju. Organizator imprezy masowej nie wyrażał się miło o nowych rządzących, w związku z czym jego festiwal często musiał radzić sobie z wieloma utrudnieniami.

Teraz pojawiły się zupełnie nowe informacje dotyczące zdania służb na temat koncertów na Pol'and'rock. Dowiedzieliśmy się, że organizatorzy zostali poinformowani o nowym statusie imprezy nadanym przez służby. Festiwal został zaliczony do grona imprez podwyższonego ryzyka, co sprawia, że jego organizacja zostanie znacznie utrudniona. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ukrywa wściekłości.

Jerzy Owsiak ma spory problem

Poznaliśmy nowy raport służb dotyczący organizacji koncertów na Pol'and'rock Festival. Jak się okazuje, impreza została zaklasyfikowana jako zgromadzenie publiczne o podwyższonym ryzyku, co sprawia, że będzie obsługiwała ją znacznie wyższa liczba policjantów. Wiąże się to ze zwiększonymi kosztami dla organizatorów, którzy będą musieli zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo.

Jak motywowana jest ta decyzja? Dowiedzieliśmy się, że chodzi między innymi o zmniejszenie liczby połączeń do Kostrzyna nad Odrą, czyli miejsca festiwalu. Problem jednak w tym, że nie jest to decyzja organizatorów, lecz rządzących. Z tego powodu Jerzy Owsiak nie kryje wielkiej złości. Policja podała kolejne argumenty za decyzją, która została niedawno podjęta.

Jerzy Owsiak musi dokonać zmian

Okazuje się, że to policja wydała taką opinię, bowiem na imprezie można pojawić się każdy z racji braku biletów, dodatkowo można tam spotkać osoby będące pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Organizator imprezy nie zgadza się ze zdaniem policji. Jerzy Owsiak twierdzi, że nigdy nie doszło na niej do groźnego incydentu, w związku z czym powinna zostać uznana jako bezpieczna. Tak się jednak nie stanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  4. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało
  5. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  6. TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem

Źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News