Jerzy Gruza
youtube.com/ Kultowe Rozmowy
Mateusz Wysokiński - 28 Grudnia 2019

Niepokojące doniesienia o stanie Jerzego Gruzy. Jest gorzej niż zakładali lekarze, nie może sie ruszać

Jerzy Gruza nie czuje się najlepiej. Reżyser, który w swoim portfolio ma "Czterdziestolatka" i "Gulczas a jak myślisz", doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Twórca filmowy nie może się poruszać.

Jerzy Gruza doznał poważnego wypadku 27 listopada. Reżyser filmowy przewrócił się na schodach w swoim domu i doznał kilku złamań. Kiedy wydawało się, że jego leczenie nie będzie trwało długo, u Gruzy pojawiły się problemy z oddychaniem. Reżyser cały czas przebiega w szpitalu, a powrót do zdrowia nie będzie łatwy. Rehabilitacja może niestety zająć nawet długie miesiące.

Jerzy Gruza leży w szpitalu. Niepokojące doniesienia na temat reżysera

Twórca "Czterdziestolatka" doznał poważnego upadku na schodach w swoim domu. Z racji podeszłego wieku reżysera (w tym roku skończył 87 lat) trafił do prywatnej kliniki. W trakcie bandażowania ran okazało się, że konsekwencje wypadku są o wiele większe, niż początkowo przypuszczano. W związku z tym twórca filmowy trafił do szpitala, gdzie zaczęto baczniej przyglądać się jego zdrowiu.

Ślub, wieczór panieńskiMagda chciała, aby jej przyjaciółka miała wyjątkowy wieczór panieński. Wymyśliła patent, który zapamiętają do końca życiaCzytaj dalej

- Poślizgnąłem się, spadłem ze schodów i trochę się potłukłem... 27 listopada to było. Nie jest dobrze, cały czas jestem w szpitalu, badają mnie. Mówią, że nieprędko wyjdę, bo potrzebne jest leczenie. Nie jestem w gipsie, ale leżę na OIOM, bo mam różne dolegliwości - opowiada Jerzy Gruza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, miłosny horoskopWielki horoskop miłosny na 2020 rok zaskoczy wszystkich. 4 znaki zodiaku czekają ogromne zmianyCzytaj dalej

Wystąpiły nieprzewidziane problemy. Rehabilitacja dopiero po Nowym Roku

Lekarze zajmujący się Gruzą w jednym z warszawskich szpitali stwierdzili, że kultowy reżyser, który nie tak dawno świętował powrót do pracy twórczej, odniósł obrażenia, przez które nabawił się problemów z oddychaniem i sercem. Nad zdrowiem artysty cały czas czuwają medycy, a on sam nawet nie może się ruszać z łóżka.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Według doniesień, stan Gruzy nie pozwala mu na razie na podjęcie rehabilitacji i powrót do domu. Twórca filmowy proces dochodzenia do pełni zdrowia będzie mógł zacząć najprawdopodobniej dopiero po Nowym Roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. Legendarny skoczek nie wystąpi na Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs nie będzie już taki sam
  3. Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały
  4. Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała
  5. Przepis na aromatyczny rosół królewski zawiera sekretną przyprawę. Dzięki niej smak rozpieszcza wszystkie zmysły

Sukienka, zakupy onlineZamówiły sukienki przez internet. Gdy je przymierzyły chciało im się płakaćCzytaj dalej

Źródło Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News