Jerzy Fedorowicz wyznał prawdę
Jan Bielecki/East News
Monika Majko - 4 Października 2020

Straszna choroba wróciła. Porażające słowa polskiego aktora, reżysera i b. polityka

Jerzy Fedorowicz zdecydował się na szczere wyznanie i ujawnił prawdę o swojej chorobie. Słowa aktora i byłego polityka wzruszają do łez, tego nikt się nie spodziewał. Kiedy zmarła jego ukochana żona, okropna choroba powróciła.

Jerzy Fedorowicz udzielił szczerego wywiadu i ujawnił prawdę o swoim stanie zdrowia, poruszające wyznanie artysty i byłego polityka Platformy Obywatelskiej wstrząsnęło Polakami. Śmierć ukochanej żony spowodowała nawrót okropnej choroby, ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Jerzy Fedorowicz stracił ukochaną żonę, kobieta przegrała walkę z rakiem

Jerzy Fedorowicz zdecydował się na poruszające w trakcie wywiadu z dziennikarzami "TVN 24". Aktor i były polityk przyznał, że zmaga się z okropną chorobą, która ponownie wkroczyła w jego życie. Fedorowicz już raz wygrał z depresją, jednak choroba powróciła po śmierci jego ukochanej żony, Elżbiety.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

- Znacie mnie. Jak radość, to na maksa, jak ból... to depresja. Tak, mam depresję - po raz drugi w życiu. Pierwsza dopadła mnie, jak Elunia zachorowała. Miała raka piersi - wyznał gwiazdor.

Jerzy Fedorowicz zmaga się z depresją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Artysta wspomniał w rozmowie o sześcioletniej walce z nowotworem, jaką stoczyła jego żona. Gwiazdor towarzyszył jej do ostatniej chwili, to było dla niego bardzo bolesne doświadczenie.

- Byłem przy niej do śmierci. Spałem w tamtych dniach w szpitalu. Pamiętam ten moment jej ostatniego uśmiechu. Uśmiechnęła się do mnie i zgasła. To trwało dwa dni i po prostu zgasła. Na pewno nie cierpiała. I potem wnuczka Tosia zabrała mnie do siebie. Wyjechałem i odpoczywałem. Schodziło ze mnie całe te sześć lat: tych wizyt, tych lekarzy, tego załatwiania. W tamtym czasie koncentrowałem się na wspominaniu i upamiętnianiu Eli - zwierzył się Fedorowicz.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Elżbieta była miłością jego życia, gwiazdor we wzruszających słowach wypowiada się o ich małżeństwie. Jej śmierć bardzo nim wstrząsnęła.

- Ta nasza miłość była czymś takim, co trudno innym będzie ogarnąć umysłem. Taki to był rodzaj miłości. Był szacunek, namiętność, pasja, coś jak z kosmosu - mówił aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  2. Nieprawdopodobny suckes Igi Świątek. Polka bezlitosna dla rywalki, wielkie brawa, pękamy z dumy
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News