Jerzy Brzęczek szokuje. Trener polskiej kadry w bardzo dziwny sposób skomentował grę swoich zawodników. Czy taka wypowiedź pozbawi mężczyzny stanowiska?

Jerzy Brzęczek nie ma najłatwiejszego startu w roli selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Słabe wyniki, bezbarwna gra, jak też kontrowersyjne powołania do reprezentacji sprawiają, że na głowę trenera wylało się wiadro pomyj.

Nie ma co się jednak dziwić coraz większej krytyce, szczególnie po takich meczach, jak ten czwartkowy z reprezentacją Czech. Szkoleniowiec przegraną swoich podopiecznych skwitował w zdumiewający i oderwany od logiki sposób. Kibice domagają się natychmiastowej dymisji selekcjonera.

Jerzy Brzęczek zadziwił dziennikarzy

Pomeczowa konferencja po meczu z reprezentacją naszych południowych sąsiadów nie należała do najcieplejszych w historii polskiej kadry. Jerzy Brzęczek, który obiecywał zwycięstwo Biało-Czerwonych znowu w trakcie swojej kadencji musiał uznać wyższość rywala. Reprezentacja Czech, pomimo że nie zaprezentowała dobrego stylu, wygrała mecz z o wiele słabszymi i bezbarwnymi Polakami. Sam Jerzy Brzęczek jednak uparcie po wszystkim postanowił bronić gry reprezentacji.

– Zawsze, jeżeli drużyna przegrywa, mogą być powody do niepokoju. Ale patrząc na to, jak prezentowaliśmy się w drugiej połowie, po jakim prostym błędzie straciliśmy bramkę, jestem spokojniejszy. Gra, zaangażowanie, determinacja, złość. To wszystko dziś było, w moim odczuciu to bardzo duży plus. Sprawia, że jestem pozytywnie nastawiony – powiedział były szkoleniowiec Wisły Płock zaskoczonym dziennikarzom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Czemu Brzęczek nie zmienił nic w grze?

Słysząc pochwały w stronę tak nijako grającego zespołu, dziennikarze sportowi zaczęli zastanawiać się, jakie pytanie właściwie wypada zadać selekcjonerowi. Jeden z przedstawicieli mediów postanowił się odważyć i zapytał Brzeczka, czemu właściwie wprowadził tylko 3 z 6 zmian na placu boju, kiedy widział, że zespół polski jest bezradny. Wtedy też trener postanowił stawiać jeszcze bardziej odważne tezy.

– Nie robiliśmy zbyt wielu zmian, bo przegrywaliśmy i nie chcieliśmy tracić czasu. Z drugiej strony w grze była duża płynność – wypalił.

Gdzie trener Brzęczek widział płynność? To pytanie dzisiaj nurtuje polskich kibiców i PZPN, który jest bezpośrednim przełożonym selekcjonera. Czy mężczyzna utrzyma swoją posadę? O tym przekonamy się już po kolejnym starciu Biało-Czerwonych. Polacy we wtorek, to jest 20 listopada, zmierzą się z mistrzami Europy – Portugalią w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie