Kolejny ogromny pożar w Polsce! Eksplozje zagrażają życiu strażaków

Kolejny ogromny pożar w Polsce! Eksplozje zagrażają życiu strażaków

W Polsce wybuchł kolejny gigantyczny pożar. Wiele wskazuje na to, że to pogoda jest przyczyną tych tragedii. W miejscowości Jelenia Góra płonie hala firmy zajmującej się recyklingiem samochodów. Istnieje poważne zagrożenie życia strażaków.

Jelenia Góra: Trwa gigantyczny pożar hali firmy, która poddaje stare samochody recyklingowi. Ogień objął już całą halę rozbiórkową i istnieje poważne ryzyko jego rozprzestrzeniania się. Uszkodzeniu uległy także samochody znajdujące się poza halą.

Jelenia Góra: wielki pożar w hali pełnej części samochodowych

Gaszenie pożaru trwa już od pewnego czasu. Strażacy podkreślają, że może to potrwać jeszcze długo. Akcję gaśniczą utrudniają niekontrolowane wybuchy. Z ich powodu strażacy znajdują się w ciągłym zagrożeniu. Najprawdopodobniej eksplozje powodowane są przez wybuchające poduszki powietrzne lub resztki paliwa z rozbieranych samochodów. Na miejsce wezwano nie tylko straż pożarną, ale także inspektorów z wydziału ochrony środowiska. Mają oni teraz ocenić szkodliwość dla okolicznych mieszkańców dymu wydobywającego się z płonącej hali. Więcej informacji wkrótce... Jelenia Góra Jelenia Góra fot. facebook.com/JeleniaGora998 Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny pożar wymknął się spod kontroli. Nieoficjalne: WSZYSCY powinni opuścić miasto
  2. Szaleniec otworzył ogień do policji! Jedna osoba nie żyje
  3. Trwa akcja polskich służb! Ogień trawi ogromne hale
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News