Jej pseudonim na dzielnicy to "Żelazna Pupa". Zobaczycie, zrozumiecie

Jej pseudonim na dzielnicy to "Żelazna Pupa". Zobaczycie, zrozumiecie

Patrząc na nią można się przerazić. Na dzielnicy jej pseudonim to "Żelazna Pupa" - jak ją zobaczycie, w stu procentach zrozumiecie dlaczego.

23-letnia Ukrainka Bachar Nabijewa robi swoim wyglądem duże wrażenie. Dziewczyna trzy lata temu na poważnie zainteresowała się sportem - teraz efekty tego zainteresowania są powalające. ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki wrzucił zdjęcia ze świąt. No i się zaczęło!

"Żelazna Pupa"

Dziewczyna ma niesamowicie wyrzeźbione ciało. Jest zapraszana na wiele imprez o tematyce fitness w kraju i za granicą. Odkąd sport stał się jej życiem inni sportowcy stawiają ją sobie za wzór. Niestety, nie wszyscy cieszą się z jej sukcesu. istnieje grono osób, które twierdzą, że dziewczyna skupiając się głównie na ćwiczeniach ma wąskie horyzonty. ZOBACZ TAKŻE: Prywatny dramat Gessler. Jej szczere wyznanie doprowadziło fanów do łez Słynna "Żelazna Pupa", fot. Instagram/@bakharnabieva Źródło: fakt.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News