Jej adoratorzy nie mogą w to uwierzyć. Gwiazda TVN jest LESBIJKĄ

Jej adoratorzy nie mogą w to uwierzyć. Gwiazda TVN jest LESBIJKĄ

Jedna z gwiazd TVN właśnie wyjawiła, że jest lesbijką. Jej fani i adoratorzy nie mogą w to uwierzyć. Wszyscy zastanawiają się kim jest jej wybranka.

Angelika Karwowska była uczestniczką programu "Projekt Lady". Trafiła tam, ponieważ chciała zmienić swoje zachowanie i nauczyć się jak korzystać z dobrych manier pod okiem specjalistek. Ostatnio pokazała na swoim Instagramie swoją wybrankę serca. Nikt się nie domyślał, że Angela jest lesbijką. Angelice udało się dostać do finału programu. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z innymi specjalistkami były bardzo dumne, że zaszła tak daleko i przeszła taką metamorfozę. Po programie jej kariera nabiera pędu i świetnie sobie daje radę. Niedawno odbyła między innymi staż u jednej z mentorek, Tatiany Mindewicz-Puacz.

Odnalazła miłość

Uczestniczka programy znalazła również szczęście w swoim życiu prywatnym. Ostatnio wstawiła zdjęcia na Instagramie, na których jest ze swoją partnerką. Plotki jakoby miała być lesbijką potwierdziły się. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. Internauci życzą im jaknajlepiej, ale jej adoratorzy mogą jedynie o Angeli pomarzyć. Fot. Instagram/geluniak Fot. Instagram/geluniak Źródło: fakt.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News