Jego żona umiera na raka, a on chce pieniędzy za brak seksu

Jego żona umiera na raka, a on chce pieniędzy za brak seksu Źródło: źródło: dlisted.com, pixabay.com

Gwiazda serialu Beverly Hills 90210, Shannen Doherty, nie ukrywa, że nie czuje się najlepiej. Aktorka od dłuższego czasu walczy już z rakiem piersi. W związku z tym zamierza pozwać swojego menedżera, którego oskarżyła o doprowadzenie do zaniedbań, przez które nie mogła się leczyć. Mąż kobiety także postanowił wyjść z roszczeniem do menedżera.

Aktorka zaledwie kilka miesięcy temu przyznała się do zmagania z rakiem piersi. Doherty nie poprzestała jednak na poinformowaniu fanów, o swojej chorobie. Rozpoczęła bowiem akcję publikacji zdjęć i filmów z jej cyklu leczenia. Aktorka chce w ten sposób ukazać światu straszliwe oblicze tej choroby.

Shannon wystąpiła niedawno z żądaniem uiszczenia 15 mln dolarów odszkodowania finansowego, które miałby zapłacić jej menedżer, Steven Blatt. Doherty jest bowiem zdania, że mężczyzna nie opłacił jej ubezpieczenia zdrowotnego, czym doprowadził do wydłużenia jej leczenia. Wszystkie koszty leczenia musiała w związku z tym opłacić sama.

Kurt Iswarienko, bo tak na imię ma mąż Shannon, chce, by menedżer jego żony zapłacił nie tylko jej, ale także i jemu. Iswarienko ma jednak zgoła inny powód niż żona. Mąż aktorki twierdzi, że choroba i leczenie Doherty doprowadziły do ruiny ich życie seksualne. Dlatego też Blatt, który przyczynił się do obecnego stanu zdrowia aktorki, miałby zapłacić za swoje zaniedbanie.

pt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News