Internauci z całego świata nie mogą uwierzyć, że ta sytuacja naprawdę miała miejsce. Jak potwierdzają policjanci, doszło do niej jednak w jednym z europejskich miast. Kiedy zatrzymali oni młodego mężczyznę, kłócącego się zbyt donośnie ze znajomym, zobaczyli „znaczące wybrzuszenie” w jego spodniach. Jak się po chwili okazało, trzymał on w nich bowiem… 35-centymtrowego pytona.

Kiedy sąsiedzi mieszkający w niemieckim Darmstadt wezwali funkcjonariuszy, aby rozwiązali oni głośny konflikt pomiędzy dwoma pijanymi mężczyznami, policjanci bez wątpienia nie spodziewali się takiego zwrotu akcji. Zatrzymany przez nich 19-latek miał bowiem przy sobie coś, co zaszokowało zabranych.

Na pytanie, czym jest „znaczące wybrzuszenie” w spodniach nastolatka, odpowiedział, że ma tam… pytona. Jak się po chwili okazało, nie kłamał, ale nie potrafił powiedzieć skąd wziął zwierzę oraz w jakim celu nosił je przy sobie.

Czy nastolatka czeka kara?

Wąż prawdopodobnie należał do jednego z członków rodziny 19-latka. Chłopak został przewieziony na komisariat policji, a funkcjonariusze sprawdzają obecnie, czy nie złamał on któregoś z przepisów związanych z ochroną zwierząt.

Opinia publiczna wyśmiewa przypadek nieodpowiedzialnego, ale zdecydowanie pomysłowego nastolatka. Co zadziwiające, nie pomyślał on jednak, że zwierzę mogłoby zrobić krzywdę jemu lub osobie z jego otoczenia. Potraktował je jak ryzykowną zabawkę, przez co jest dziś na ustach całego świata.

TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!


Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie

...

Zobacz również

Zobacz również