Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść

Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść Źródło: Pixabay lukasbieri

Jedzenie w samolocie, zwłaszcza w czasie długich podróży, jest nieocenione. Oczywiście chociaż dyskusyjna może być wielkość porcji serwowanych przez linie lotnicze to zupełnie nieakceptowalne jest to co znalazł na swoim talerzy pewien mężczyzna, który skusił się i zamówił w czasie lotu jedzenie w samolocie. Całą sprawą podzielił się w sieci i pewne jest, że po tym odkryciu zapewne na długi czas zrezygnuje z serwowanych na pokładzie.

Jedzenie w samolocie z racji miejsca, w którym jest podawane nie będzie dorównywało posiłkom z restauracji, lecz mimo wszystko oczekuje się w nim określonego standardu. To co znalazł na swoim talerzy pewien mężczyzna wprost nie mieści się w głowie.

Okropne znalezisko w jedzeniu w samolocie

Jedzenie w samolocie to opcja, z której najchętniej korzystają pasażerowie podróżujący na długich odcinkach. Ciepły posiłek wydaje się wtedy koniecznością, przecież nikt z nas nie lubi być głodny. Mężczyzna, który zdjęciem swojego znaleziska podzielił się w sieci, leciał z Melbourne do Wellington, stolicy Nowej Zelandii. Bradley Button, gdyż tak nazywa się nieszczęśnik zdecydował się na skorzystanie z usług świadczonych przez Singapore Airlines i to właśnie jedzenie w samolocie tej linii lotniczej zawierało coś co zdecydowanie nie powinno się znaleźć w żadnym posiłku, bez różnicy czy na ziemi czy ponad nią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie mieści się w głowie co znalazł w posiłku

- Przez resztę lotu nie czułem się zbyt dobrze. Myśl, że miałem w swoim jedzeniu coś takiego, nie jest zbyt przyjemna - powiedział Bradley Button, w cytowanej przez Radio Zet, rozmowie z "The Independent". Cóż takiego znajdowało się w jedzeniu w samolocie singapurskich linii? Otóż kiedy mężczyzna zaczął jeść, po pewnym czasie poczuł coś twardego, gdy przyjrzał się dokładniej ryżowi włożonemu do ust odkrył ludzki ząb. Na samą myśl o tym może zrobić się niedobrze. Całą sprawę skomentowała linia lotnicza, Singapore Airlines, która odniosła się do relacji mężczyzny, który skorzystał z jej usług.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna strata. Niestety, potwierdzono informacje o śmierci zasłużonego Polaka

2. Zapadła ostateczna decyzja w sprawie ”Rancza”. Marta Chodorowska właśnie przekazała ją widzom

W ramach przeprosin otrzymał bon

Jak podaje Radio Zet rzecznik zapewnił, że sprawa zęba znalezionego w jedzeniu w samolocie jest badana i ząb trafił już do analizy. Oprócz oficjalnych przeprosin skierowanych do feralnego pasażera, Bradleya Buttona, mężczyzna trzymał jeszcze kupon o wartości 75 dolarów, jednak jego wykorzystanie jest możliwe tylko na zakup produktów bezcłowych na pokładach singapurskiej linii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka piersi. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. RTG głowy 2-latka zmroziło lekarzy. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają innych
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Dostałeś podobną wiadomość? Lepiej nie odpisuj, konsekwencje mogą być fatalne
  6. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News