Jedzenie z McDonald's po 24 latach
unsplash.com Thabang Mokoena
Weronika Wasiak - 2 Września 2020

Pokazała, jak po 24 latach wygląda jedzenie z McDonald's. Nikt wcześniej nie widział czegoś podobnego

Jak jedzenie z McDonald's będzie wyglądało po 24 latach od dnia zakupu? Jeżeli choć raz się nad tym zastanawiałeś, w końcu możesz poznać odpowiedź. Pewna kobieta postanowiła to sprawdzić, a film opublikowała w sieci.

Jedzenie typu fast food, przygotowywane w popularnych lokalach, nie jest posiłkiem pełnowartościowym - wręcz przeciwnie. Są to dania pełne chemicznych dodatków, przygotowywane na głębokim tłuszczu, często niezmienianym przez wiele dni. Nierzadko, wbrew wszelkim zapewnieniom, to, co jest określane jako "100% wołowiny" w rzeczywistości niewiele może mieć z nią wspólnego. O ile kwestia wartości odżywczych zdaje się jasna, tak dla wielu osób tajemnicą pozostaje sprawa świeżości.

Rząd zdecydował o wielkiej zmianieDecyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziśCzytaj dalej

Jak wygląda jedzenie z sieci McDonald's 24 latach? Czegoś podobnego nie dało się przewidzieć

Zdaniem wielu, największym minusem zdrowego jedzenia jest krótki termin przydatności. Półprodukty, czy dania przygotowane na bazie świeżych i ekologicznych składników, do spożycia nadają się przez krótki czas - zazwyczaj 4-5 dni. Po tym czasie jedzenie pleśnieje, gnije i wydziela nieprzyjemny odór. Tak sprawa wygląda w przypadku dań i produktów wolnych od niepożądanych substancji, a co z pełnymi chemii frytkami, hamburgerami i innymi "dobrociami", jakie serwują nam popularne sieci fast foodów?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klan, śmierci gwiazdFatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"Czytaj dalej

Na stronie portalu Haps możemy przeczytać o pewnej starszej kobiecie z USA, która ostatnio wyjęła z szafy, z pudełka po butach hamburgera oraz frytki, które zakupiła przed 24 laty! Choć niektórym naprawdę ciężko jest w to uwierzyć, ta staruszka dokonała niesamowitego odkrycia. Jedzenie, które przez cały ten czas trzymała w zwykłym, kartonowym pudełku, wyglądało jakby przygotowano je chwilę temu. Nie miało żadnych oznak gnicia czy pleśni. Dlaczego tak się dzieje?

Dzisiaj grzeje:

1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. Przez kilka sekund uciskaj swój palec. Proste badanie, które może uratować życie

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

Odpowiedź nie do końca jest tak oczywista. Jak zapewne większość z was pomyślała, po części jest to zasługa konserwantów, ale to nie one odgrywają tutaj główną rolę. Wszystko przez niewielką ilość wody, bowiem właśnie ona odpowiada za rozwój bakterii i innych drobnoustrojów. Przygotowywanie cienkich kotletów i frytek oraz smażenie ich w wysokiej temperaturze, dosłownie prowadzi do wyniszczenia wszelkich bakterii, zanim jeszcze zdążyły się rozwinąć. Spore ilość tłuszczu i soli także spowalniają proces gnicia, jak widać, nawet o kilkadziesiąt lat. Musicie to zobaczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć

DziewczynaWszyscy wytykali ją palcami, robili podłe rzeczy. Czekała 8 lat, zanim pokazała kolejne zdjęcieCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News