Pierwsza edycja programu „Supermodelka Plus Size” budzi wiele emocji i kontrowersji. Finał już za nami, a zwyciężczyni, oprócz tytułu najpiękniejszej modelki dużych rozmiarów, otrzymała również fantastyczne nagrody.

Spośród 15 dziewczyn uczestniczących w show wyłoniono trzy, które weszły do finału: Katarzynę, Joannę i Zuzannę. Jurorami w programie byli Ewa Zakrzewska, Ewa Minge, Rafał Maślak i Emil Biliński. Wpływ na wybór zwyciężczyni mieli również widzowie. To od nich w 50% należała decyzja o tym, która z kobiet zdobędzie tytuł. By oddać swój głos na którąś z kandydatek, należało wysłać specjalnego sms-a.

Finałowy odcinek poprowadzili Maciej Dowbor Macademian Girl. Był niezwykłą okazją do podsumowania wszystkich wzruszających, szczęśliwych, a także przykrych i kontrowersyjnych momentów.

Pierwszą w Polsce Supermodelką Plus Size została Joanna Cesarz – 21-letnia studentka psychologii z Łodzi. Marzy o tym, by po skończonych studiach zostać seksuologiem. Kobieta uwielbia, kiedy wszystkie oczy skierowane są na nią, dlatego realizuje się w byciu modelką. Wie, jak podkreślić swoje atuty, co możemy zobaczyć po jej kusych sukienkach w rozmiarze 44, które mocno opinają pokaźny biust. W życiu prywatnym od trzech lat jest szczęśliwie związana z Patykiem Linke.

Zwyciężczyni programu weźmie udział w specjalnym pokazie Ewy Minge w Paryżu lub w Mediolanie. Joanna wygrała również 50 tysięcy złotych i trafi na okładkę czasopisma „Claudia”.

FOTO: AKPA
FOTO: MATERIAŁY PRASOWE
INSTAGRAM JOANNA CESARZ
FACEBOOK JOANNA CESARZ

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

...

Zobacz również

Zobacz również