Partia jednej z najpopularniejszych wódek w Polsce została wycofana. Wódka Luksusowa miała bardzo podejrzany zapach, klienci zwracali ją, bo bali się, że mogą się zatruć.

Klienci masowo składali reklamacje do producenta wódki, a ten uwzględniając ich niepokojące alarmy postanowił o wycofaniu niektórych partii tego alkoholu ze sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające wyznanie córek Wodeckiego. Ich życie było…

Wódka Luksusowa 0,7 wycofana

Chodzi o partię o numerze 17112061, która zawierała butelki o pojemności 0,7 litra. Producent apeluje, by nie pić tej wódki i uruchomił specjalną infolinię dla klientów, którzy składali skargi na bardzo niepokojący zapach, który wydobywał się z wnętrza butelki.

ZOBACZ TAKŻE: Afera z różańcem na szyi Rozenek! Mocna riposta

– W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i  numerze 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie – napisał producent wódki w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

ZOBACZ TAKŻE: Opłacone oskarżenia czy szokująca prawda? Prostytutki oskarżają Leppera o obrzydliwe rzeczy

Jak chcesz komentować artykuły na PIKIO.PL?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Na co Polacy wydają pieniądze z 500 plus? Fakty zaskakują! [ZDJĘCIA]


Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!