Jedna trzecia Polaków dostanie dodatkowe pieniądze! Zobacz czy ty też

Jedna trzecia Polaków dostanie dodatkowe pieniądze! Zobacz czy ty też Źródło:

Wiele osób ma powody do zadowolenia. Aż jedna trzecia Polaków wyciąga już ręce po dodatkowe pieniądze. Zobaczcie, kto je dostanie.

Aż 35 proc. polaków spodziewa się dodatkowych pieniędzy wraz z początkiem roku. Chodzi o podwyżki pensji od 2018 roku. Tak wynika z najnowszego sondażu instytutu badawczego Randstad. ZOBACZ TAKŻE: UWAGA! 4,5 miliona Polaków może stracić wszystkie pieniądze Jedna trzecia polaków spodziewa się, że podwyżki będą dotyczyły ich pensji. Około 37 procent badanych stwierdziła, że dostaną jednorazową premię lub nagrodę.

Dodatkowe pieniądze dla kierowników

Według badań to kierownicy średniego szczebla, technicy i robotnicy wykwalifikowani najbardziej się ich spodziewają. Najrzadziej - inżynierowie. Takie przewidywania są czymś normalnym w nowym roku. Monika Hryniszyn z Randstad mówi, że podwyżki nie są zadziwiające. ZOBACZ TAKŻE: PiS właśnie wprowadził absurdalny podatek. Zapłacimy wszyscy - Choć większość pracowników jest zadowolona z poziomu dotychczasowych podwyżek, to wciąż duża jest presja na kolejne, szczególnie w tych zawodach, w których skompletowanie zespołu jest wyzwaniem. O tym, że pracodawcy intensywnie starają się sprostać tej presji, świadczy skala zeszłorocznych podwyżek, która objęła co drugiego ankietowanego - podkreśliła. Polacy z wielką chęcią wyciągają ręce po takie pieniądze. W końcu kto by narzekał na większą wypłatę? Źródło: interia.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News