Po 25 latach Tadeusz Sznuk triumfuje. Widzowie "Jeden z dziesięciu" biją brawo

Po 25 latach Tadeusz Sznuk triumfuje. Widzowie "Jeden z dziesięciu" biją brawo Źródło: Fot. YouTube - TVP

"Jeden z dziesięciu" stał się w ostatnich latach jednym z ulubionych teleturniejów Polaków. Choć jest on emitowany już od 25 lat, to za sprawą internetu grono jego fanów powiększyło się jeszcze bardziej. Tadeusz Sznuk może być szczęśliwym wobec reputacji, jaką obecnie cieszy się produkcja telewizji publicznej.

"Jeden z dziesięciu" swoją premierę miał aż 25 lat temu, choć niektórzy nie potrafią w to uwierzyć. Jeden z pierwszych polskich teleturniejów do dziś cieszy się sporą oglądalnością dzięki fantastycznej formie całego show i charyzmatycznemu prowadzącemu, który po latach zyskał wielką popularność. Szacunkiem widzów może się jednak cieszyć niezmiennie od długiego czasu. Tym razem pojawiła się jednak wyjątkowa okazja, by ogłosić triumf programu TVP. Program zanotował rekordową oglądalność w ostatnim okresie. Tak wielkiej widowni "Jeden z dziesięciu" nie przyciągał najprawdopodobniej nigdy wcześniej.

Jeden z dziesięciu święci wielkie triumfy

Jak się okazuje, znacznemu zwiększeniu uległa średnia oglądalność odcinków popularnego programu. W okresie od września 2018 roku do lutego 2019 roku wynosiła ona 1,95 miliona osób, co stanowi około 14% udziału na rynku w grupie 4+. Zdecydowanie największą widownię zebrał odcinek z 11 lutego, który zebrał 2,45 miliona widzów. To znacznie lepszy wynik niż w tym samym okresie w zeszłym roku, gdy program zbierał średnio 1,83 miliona osób przed telewizorami. Szefostwo stacji oraz prowadzący mają więc pełne powody do satysfakcji. Jakiś czas temu szefostwo telewizji podjęło decyzję o przeniesieniu programu z TVP2 na antenę telewizyjnej Jedynki. Był to strzał w dziesiątkę, który zapewnił Telewizji Polskiej jeszcze większe przychody podczas emisji kolejnych odcinków "Jednego z dziesięciu". Widzowie także zauważyli, że program cieszy się szacunkiem władz stacji, co ma bezpośredni wpływ na oglądalność.

Jeden z dziesięciu – duży sukces programu

Już niebawem ukażą się kolejne odcinki teleturnieju. Choć nie dostaliśmy jeszcze oficjalnej zapowiedzi, to trudno spodziewać się, by miał on się zakończyć właśnie u szczytu swojej sławy. Szczególnie w momencie, gdy miliony fanów zasiadają przed telewizorami właśnie w celu usłyszenia kolejnych pytań zadawanych przez Tadeusza Sznuka.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM "Jeden z dziesięciu" miał swoją premierę w czerwcu 1994 roku, co oznacza, że w tym roku przypada ćwierćwiecze jego pierwszej edycji. Dziś ich liczba wynosi aż 110, co stawia go na zdecydowanym prowadzeniu na liście najdłużej emitowanych polskich teleturniejów i programów rozrywkowych. Od samego początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, znany dziennikarz radiowy, który zebrał wielką sympatię uczestników poprzez swój zawsze kulturalny sposób prowadzenia programu i traktowanie uczestników z szacunkiem nawet gdy udzielą błędnej odpowiedzi. Szefostwo TVP jest bardzo zadowolone z usług świadczonych przez Sznuka i nie zamierzają dokonywać żadnych zmian w programie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualne Media Następny artykuł