Jeden z dziesięciu to bez wątpienia kultowy teleturniej. W internecie pojawiło się właśnie zdjęcie z młodości popularnego prezentera – Tadeusza Sznuka. 

Fotografie gwiazd sprzed lat niejednokrotnie okazują się naprawdę zaskakujące. Szalone fryzury, czy stroje sprawiają, że celebrytów czasami naprawdę trudno jest rozpoznać.

ZOBACZ TAKŻE: Lidl uruchamia kawiarnie. Ceny są bardzo „dyskontowe”

Dziś prowadzi Jeden z Dziesięciu, a kiedyś…

W tym przypadku jest jednak zdecydowanie inaczej. Zdjęcie Tadeusza Sznuka, które pojawiło się na profilu programu „Jeden z dziesięciu” na Facebooku, udowodniło widzom, że zawsze był on niezwykle stonowaną i elegancką osobą.

– Poznajecie tego przystojnego mężczyznę? Za kilka minut poprowadzi siódmy odcinek 101. edycji, więc gorąco zachęcamy do oglądania! – podpisali fotografię twórcy programu.

ZOBACZ TAKŻE: Nie za ostro? Piekielnie gorące, nagie sceny w „Koronie królów”

Ciepła reakcja widzów

Fanom „Jednego z dziesięciu” niezwykle spodobało się udostępnione na portalu społecznościowym wspomnienie. Chwalili oni klasę Sznuka, jego ogromną wiedzę oraz kulturalny sposób prowadzenia kultowego już programu.

Sam prezenter nie odniósł się do ogromu komplementów, które widzowie słali pod jego adresem. Bez wątpienia sprawiły mu one jednak ogromną przyjemność i zmotywowały do dalszej pracy nad uwielbianym przez Polaków teleturniejem.

ZOBACZ TAKŻE: Zamachowski zwierza się tylko jednej kobiecie. NIE jest to Monika

Poznajesz go? Prowadzi dzisiaj znany teleturniej
Fot. Facebook/”Jeden z dziesięciu”

ZOBACZ TAKŻE: Sprawa Piotra Kijanki rozwiązana? Policja ujawniła nowe nagranie

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Za co Czubaszek wyrzucono ze szkoły? Szok! 10 intrygujących sekretów z jej życia


Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku

Zobacz również

ŹRÓDŁOfacebook.com

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.