Skandaliczna odpowiedź w Jeden z dziesięciu?! Widzowie nie dowierzali
Marcin Owczarek - 3 Stycznia 2019

Skandaliczna odpowiedź w Jeden z dziesięciu?! Widzowie nie dowierzali

"Jeden z dziesięciu" to kultowy już program emitowany na TVP. Zachwyca on fanów już od wielu lat, a pytania, jakie tam padają, są jednymi z najtrudniejszych. Widzowie nie wierzyli jednak w to, co widzą, przy osobliwej próbie udzielenia prawidłowej odpowiedzi przez kontrowersyjnego uczestnika.

"Jeden z dziesięciu" już od ponad 20 lat edukuje miliony Polaków. To teleturniej, w którym liczy się wiedza, a nie wygrana. Nie dostaniemy tam milionów, ale wyjdziemy bogatsi o nowe doświadczenia i rzeczy, których naprawdę mogliśmy nie wiedzieć.

"Jeden z dziesięciu" - najlepszy teleturniej w Polsce

Do programu przychodzą ludzie naprawdę inteligentni. Pokazują, jak dużo wiedzą oraz jaką strategię obrali. Pierwsza faza nie jest trudna, ale każde kolejne pytanie może doprowadzić do tego, że odpadniemy z programu. W Internecie możemy zobaczyć, jak kilkoro, którzy się tam dostali, ze stresu lub niewiedzy odpowiadali naprawdę zaskakująco nawet na najprostsze pytania. Takie nagrania stają się z miejsca hitami w sieci i bez problemu można je znaleźć na YouTube. Niektóre osoby zmieniają się również w chwilowe gwiazdy, jak pan Jacek Uliński, który mimo wielkiej wiedzy był dość zakręconym człowiekiem. Właśnie to skradło serce fanów.

Najgorsza odpowiedź w historii programu

Nie zawsze jednak odpowiedzi są śmieszne. Niektóre z nich wyglądają na tragiczne i wręcz obrzydliwe. Jedno z nagrań krąży po sieci i widać na nim, jak jeden z uczestników udziela naprawdę głupiej odpowiedzi. Pytanie było takie: - Kto na górze Synaj rozmawiał Bogiem? - zapytał Tadeusz Sznuk, który od wielu lat prowadzi ten program i jest jego nierozerwalną częścią. Odpowiedź pana Pawła brzmiała: - Adolf Hitler. Ci, którzy zobaczyli nagranie, na początku bardzo mocno się oburzyli. Byli jednak tacy, dla których to nagranie było śmieszne. Na świecie są ludzie uwielbiający humor tego typu. Bystre oko internautów wychwyciło jednak coś, co jest nie tak w tym nagraniu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Hubert UrbańskiMilionerzy: Widzowie w szoku! Nikt nie wiedział tego o UrbańskimCzytaj dalej

Nagranie było zmontowane?

Jeżeli dobrze się przyjrzymy, to można zobaczyć, iż Tadeusz Sznuk nie patrzy w stronę odpowiadającego. Wygląda na to, że nagranie jest zmontowane przez jakiegoś internautę i nie jest ono prawdziwe. Można też przypuszczać, że taka odpowiedź mogłaby nie zostać wyemitowana na antenie TVP, gdyż była naprawdę absurdalna. Mimo wszystko część oglądających była naprawdę oburzona tym nagraniem. Pisali, że obraziło to ich uczucia religijne i nie powinno się z takich rzeczy żartować.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Stoch ma poważny problem. Sztab robi, co może
  2. Zaboli was brzuch gdy to przeczytacie. Wstrząsający raport NIK o żywności
  3. Babcia synowej Martyniuka przerywa milczenie. Jest zdruzgotana
  4. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
  5. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
Kurdej-Szatan CórkaBarbara Kurdej-Szatan chwali się córką. Hania pokazała niezwykły talentCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News