„Jeden z dziesięciu” jestem jednym z bardziej lubianych teleturniejów w Polsce. Niestety nawet w tak szanowanym i ubogacającym naszą wiedzę, z zakresu aż stu dziedzin, programie zdarzają się wielkie wtopy. Ta, została ujawniona dzięki spostrzegawczości internautów.

Jeden z dziesięciu” prowadzony przez sympatycznego i inteligentnego Tadeusza Sznuka pozwolił nam po raz kolejny sprawdzić i wzbogacić naszą wiedzę. I to dosłownie! Tym razem z zakresu geografii. Co się wydarzyło w jednym z ostatnich odcinków?

Wtopa prowadzącego nie wyszłaby na jaw, gdyby nie spostrzegawczy użytkownicy Facebooka i fani „Jednego z dziesięciu”. To dzięki ich wnikliwym umiejętnościom analizy możemy wam ujawnić tę tajemnicę. W Internecie pojawiają się negatywne opinie, które ujawniają wpadkę producentów.

Pomyłka w programie „Jeden z dziesięciu”!

Jeden z ostatnich odcinków programu „Jeden z dziesięciu” zszokował wiele osób. Tego odcinka nie zapomnimy wszyscy, bo już dawno nie było takiego pytania, gdzie fałszywa odpowiedź jest odpowiedzią prawidłową. Facebookowicze są zniesmaczeni:

– Sokołów Podlaski nie leży w województwie lubelskim Panie Tadeuszu! – napisał jeden z użytkowników pod zdjęciem opublikowanym na fanpejdżu programu „Jeden z dziesięciu”

– No właśnie, chciałam to samo napisać! Dobrze, że nie tylko ja to zauważyłam. – potwierdziła kolejna fanka tego teleturnieju.

– No niezła wtopa. Takie rzeczy w takim teleturnieju… – pojawia się dalej.

– Też to zauważyłem. Niestety, nawet w takim programie bywają pomyłki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął w wypadku. Jego córka olśniewa dziś urodą!

Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

Poznajmy prawidłową odpowiedź zadanego przez prowadzącego pytania. Miasto Sokołów Podlaski nie leży w województwie lubelskim, tylko w województwie mazowieckim! W województwie lubelski leży za to Międzyrzec Podlaski.

Mimo tej wielkiej wtopy, teleturniej „Jeden z dziesięciu” i tak będzie cieszył się ogromną popularnością i szacunkiem. I z pewnością jednym z ważniejszych warunków, który należy spełnić, aby wziąć udział w programie i przejść do kolejnych etapów, i tak zostanie konieczność posiadania dużej wiedzy.

Pomyłki się zdarzają i będą się zdarzać, ponieważ odpowiedzi się aktualizują lub też, jak w tym przypadku, zostają uznane przez pomyłkę za prawidłowe. Gdyby nie spostrzegawczy użytkownicy Facebooka, pewnie ta pomyłka nie zostałaby ujawniona. Do większości pomyłek zespół redakcyjny programu „Jeden z dziesięciu” odnosił się w oficjalnych komunikatach. Miejmy nadzieję, że i tym razem odniosą się do wpadki, przepraszając.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Beata Tadla STRACIŁA pracę w telewizji. Komu podpadła? 
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. „To nie był przypadek”
  4. Aktorka „Barw szczęścia” walczy z uciążliwą chorobą. Fani nie wiedzą, jak jej pomóc
  5. „Top model” wróci na ekrany! Widzów może jednak czekać niemiła niespodzianka

Zenek Martyniuk załamany! Jego syn przekroczył wszelkie granice

 

 

ŹRÓDŁOfacebook.com

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.