Wielka wtopa w "Jeden z dziesięciu"! Dopiero teraz została ujawniona

Wielka wtopa w "Jeden z dziesięciu"! Dopiero teraz została ujawniona Źródło: fot. youtube.com

"Jeden z dziesięciu" jestem jednym z bardziej lubianych teleturniejów w Polsce. Niestety nawet w tak szanowanym i ubogacającym naszą wiedzę, z zakresu aż stu dziedzin, programie zdarzają się wielkie wtopy. Ta, została ujawniona dzięki spostrzegawczości internautów.

"Jeden z dziesięciu" prowadzony przez sympatycznego i inteligentnego Tadeusza Sznuka pozwolił nam po raz kolejny sprawdzić i wzbogacić naszą wiedzę. I to dosłownie! Tym razem z zakresu geografii. Co się wydarzyło w jednym z ostatnich odcinków? Wtopa prowadzącego nie wyszłaby na jaw, gdyby nie spostrzegawczy użytkownicy Facebooka i fani "Jednego z dziesięciu". To dzięki ich wnikliwym umiejętnościom analizy możemy wam ujawnić tę tajemnicę. W Internecie pojawiają się negatywne opinie, które ujawniają wpadkę producentów.

Pomyłka w programie "Jeden z dziesięciu"!

Jeden z ostatnich odcinków programu "Jeden z dziesięciu" zszokował wiele osób. Tego odcinka nie zapomnimy wszyscy, bo już dawno nie było takiego pytania, gdzie fałszywa odpowiedź jest odpowiedzią prawidłową. Facebookowicze są zniesmaczeni: - Sokołów Podlaski nie leży w województwie lubelskim Panie Tadeuszu! - napisał jeden z użytkowników pod zdjęciem opublikowanym na fanpejdżu programu "Jeden z dziesięciu" - No właśnie, chciałam to samo napisać! Dobrze, że nie tylko ja to zauważyłam. - potwierdziła kolejna fanka tego teleturnieju. - No niezła wtopa. Takie rzeczy w takim teleturnieju... - pojawia się dalej. - Też to zauważyłem. Niestety, nawet w takim programie bywają pomyłki.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

Poznajmy prawidłową odpowiedź zadanego przez prowadzącego pytania. Miasto Sokołów Podlaski nie leży w województwie lubelskim, tylko w województwie mazowieckim! W województwie lubelski leży za to Międzyrzec Podlaski. Mimo tej wielkiej wtopy, teleturniej "Jeden z dziesięciu" i tak będzie cieszył się ogromną popularnością i szacunkiem. I z pewnością jednym z ważniejszych warunków, który należy spełnić, aby wziąć udział w programie i przejść do kolejnych etapów, i tak zostanie konieczność posiadania dużej wiedzy. Pomyłki się zdarzają i będą się zdarzać, ponieważ odpowiedzi się aktualizują lub też, jak w tym przypadku, zostają uznane przez pomyłkę za prawidłowe. Gdyby nie spostrzegawczy użytkownicy Facebooka, pewnie ta pomyłka nie zostałaby ujawniona. Do większości pomyłek zespół redakcyjny programu "Jeden z dziesięciu" odnosił się w oficjalnych komunikatach. Miejmy nadzieję, że i tym razem odniosą się do wpadki, przepraszając. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Beata Tadla STRACIŁA pracę w telewizji. Komu podpadła? 
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. „To nie był przypadek”
  4. Aktorka „Barw szczęścia” walczy z uciążliwą chorobą. Fani nie wiedzą, jak jej pomóc
  5. „Top model” wróci na ekrany! Widzów może jednak czekać niemiła niespodzianka
    Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu