Nieznane oblicze Tadeusza Sznuka ujawnione. Nikt nie miał pojęcia, nikt by się nie spodziewał

Nieznane oblicze Tadeusza Sznuka ujawnione. Nikt nie miał pojęcia, nikt by się nie spodziewał Źródło: TRICOLORS/East News

Tadeusz Sznuk, prowadzący program "Jeden z dziesięciu" niechętnie zdradza informacje na temat swojego życia prywatnego. Dopiero niedawno długo skrywane sekrety wyszły na jaw. Nikt się nie spodziewał, że taka będzie prawda.

"Jeden z dziesięciu" od lat cieszy się ogromną popularnością w polskiej telewizji. Jest to jeden z najchętniej oglądanych teleturniejów, który od lat prowadzony jest przez Tadeusza Sznuka. Chociaż widzowie przez większość dni w tygodniu mogą oglądać go w swoich telewizorach, to próżno szukać informacji o jego życiu prywatny. Prowadzący "Jeden z dziesięciu" rzadko zdradza swoje sekrety. 

Prowadzący "Jeden z dziesięciu" - jakie sekrety skrywa?

Wiele osób przez lata zastanawiało się, co dzieje się w życiu prywatnym Tadeusza Sznuka. Po długim milczeniu przyznał, że ma żonę i dzieci. Jak stwierdził w jednym z wywiadów, jego dzieci nie są zainteresowane mediami, ani pracą w nich. „Dzieci przyjrzały mi się dobrze i trzymają się od mediów z daleka” miał powiedzieć w jednym z wywiadów. A czym prowadzący zajmuje się w wolnym czasie? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sznuk z "Jeden z dziesięciu" pokazał swoje nieznane oblicze

Okazuje się, że Tadeusz Sznuk z wykształcenia jest inżynierem elektronikiem, a jego wielką pasją są samoloty. Co więcej, prowadzący program "Jeden z dziesięciu" jest lotnikiem.

- Zostałem lotnikiem po znajomości… Miałem dla radia nagrać materiał związany z lotnictwem, ale niełatwo nielotowi zdobyć zaufanie środowiska lotniczego. Stwierdziłem więc, że muszę jakoś w nie wejść. Poprosiłem o pomoc szefa, który znał dyrektora Instytutu Lotnictwa. Ten miał w Kętrzynie poligon doświadczalny dla rozmaitych urządzeń agrolotniczych, opryskiwania czy opylania, a obok mieściło się technikum rolnicze, z którego absolwenci wychodzili z maturą i licencją zawodowego agrolotnika - zdradził w rozmowie z Onetem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Sznuk wielokrotnie miał szansę pilotować samoloty i śmigłowce, a nawet prowadzić imprezy lotnicze. Co ciekawe, prowadzący chętnie także publikuje na tematy lotnictwa. Jak zdradził, latanie daje mu wiele radości i poczucie swobody. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Tragiczna śmierć gwiazdy, popełniła samobójstwo. Zostawiła krótką wiadomość
  4. Gwiazdor "The Voice" był ciężko chory i przeszedł operację. Nikt nie był świadomy, co się z nim dzieje
  5. Stanisława Celińska zdradziła całą prawdę o swojej córce. Niejedna matka będzie mieć łzy w oczach
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News