Podczas jednego z ostatnich posiedzeń Parlamentu Europejskiego, Jean-Claude Juncker, przewodniczący KE, wypowiedział się na temat obcych cywilizacji. Zdaniem Junckera, przywódcy innych planet martwią się o los Unii Europejskiej. Jak dotąd nikt oficjalnie nie skomentował, ani nie sprostował tej wypowiedzi przewodniczącego KE.

Rzeczone posiedzenie miało miejsce 28. czerwca. Wtedy to Jean-Claude Juncker zabrał głos i poinformował cały Parlament Europejski o tym, że „niejednokrotnie spotykał się i wysłuchiwał przywódców innych planet”. Zapewniał, że ci są „zaniepokojeni kierunkiem, w którym Unia zmierza”.

„Musicie wiedzieć, że ci, którzy obserwują nas z daleka, są zmartwieni. Spotkałem się z wieloma przywódcami innych planet i wysłuchałem ich. Są naprawdę bardzo zmartwieni. Są zaniepokojeni, bo wciąż aktualne jest pytanie dokąd zmierza Unia Europejska” – mówił przewodniczący Komisji Europejskiej.

Dotychczas jednak nikt nie sprostował, nie skomentował też wypowiedzi luxemburskiego polityka. Możliwe jest, że Juncker był pod wpływem alkoholu, kiedy wypowiadał te słowa. „Pijane” wystąpienia przewodniczącego KE miały zdarzać się już w przeszłości. Niektórzy spekulują, że jedną z takich sytuacji było klepanie po twarzy premiera Węgier, Viktora Orbana i nazwanie go „dyktatorem”.

https://www.youtube.com/watch?v=x5JoQT7XhW0

https://www.youtube.com/watch?v=-4Ob8f4lRqg

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: youtube.com, innemedium.pl
pt

...

Zobacz również