Skandal na szczycie NATO! Chwiał się na nogach, "zupełnie pijany" (VIDEO)

Skandal na szczycie NATO! Chwiał się na nogach, "zupełnie pijany" (VIDEO)

Jean-Claude Juncker, a dokładniej jego zachowanie, jest powodem głośnego skandalu, który miał miejsce na ostatnim szczycie NATO. Na nagraniu widać jak przewodniczący Komisji Europejskiej ma problem z utrzymaniem równowagi oraz chodzeniem. Mało jednak kto wie, że powodem może być choroba.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Caude Juncker był obecny podczas ostatniego szczytu NATO, gdzie pomimo silnego bólu, z uśmiechem witał się z liderami krajów członkowskich. Na nagraniu widać, jak w kilku momentach Juncker potrzebuje pomocy, żeby chociażby wejść po schodach, czy nawet ustać na nogach.

Po publikacji w Internecie wybuchła prawdziwa burza i skandal z przewodniczącym w roli głównej, ponieważ wiele osób zarzuca mu, że podczas szczytu był kompletnie pijany. Prawda jednak jest zupełnie inna, niż się wydaje internautom.

Jean-Claude Juncker pijany podczas szczytu NATO?

Przewodniczący Komisji Europejskiej przez internautów został bardzo szybko okrzyknięty alkoholikiem i niemalże wszyscy mówią, że był kompletnie pijany podczas spotkania. Pod artykułami z tej uroczystości bez problemu można znaleźć komentarze internautów, którzy wywołali prawdziwą burzę. - Nazywajmy rzeczy po imieniu!. Ta dolegliwość to zwykły alkoholizm!... - pisze jeden z internautów. Problemy z równowagą polityka są jednak związane z czymś zupełnie innym niż alkohol. Juncker w swoim życiu zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi, których ślady możemy dostrzec nawet teraz. Jednym z nich był poważny wypadek, po którym polityk był przez 3 tygodnie w śpiączce, musiał też przez długi czas poruszać się na wózku inwalidzkim. Juncker przeszedł też silne zapalenie nerwu kulszowego, które poskutkowało problemami w poruszaniu się. Dodatkowo cierpi on na nawracające bóle pleców, które dodatkowo nadwyrężają jego organizm. Te wszystkie czynniki sprawiły, że teraz polityk niekiedy ma problemy nawet z ustaniem w jednym miejscu i zwyczajnie do poruszania się potrzebuje pomocy. Sam musiał się z tego już niejednokrotnie tłumaczyć, jednak internauci nie mieli skrupułów, żeby zrobić z niego alkoholika, wywołując międzynarodowy skandal. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO)
  2. PiS robi wszystko, aby to ukryć. Ich człowiek jest powiązany ze zbrodniarzem
  3. PRAWDZIWA MAKABRA! W jej domu odkryto stos martwych zwierząt
źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News