Jasnowidz, zanim zginął na pokładzie rosyjskiego samolotu miał wizję. To, co zobaczył, dosłownie przeraża. Czy mógł uchronić siebie i 70 innych osób przed strasznym losem? 

Wczoraj świat mediów obiegła wiadomość o katastrofie lotniczej rosyjskiego samolotu An-148, który rozbił się pod Moskwą. W środku znajdowało się 65 pasażerów i 6 osób z personelu.

Jasnowidz miał wizję katastrofy rosyjskiego samolotu

Rosyjskie media poinformowały, że na pokładzie rozbitego skrzydłowca znajdował się znany jasnowidz Ilja Stawski. Jego partnerka opowiedziała o jego niepokojącej wizji, której doznał jeszcze przed śmiertelnym lotem.

Wczoraj, w dniu katastrofy, wizjoner obchodził swoje 33. urodziny. Chciał świętować je razem ze swoją ukochaną w stolicy Rosji. Mężczyzna poleciał do niej już kilka dni wcześniej. Jednak jego plany zostały pokrzyżowane. Wezwały go obowiązki służbowe i pilnie musiał wrócić do Orska.

Dzień przed tą wielką tragedią w przestworzach Stawski zobaczył w szklanej kuli przerażającą wizję.

– Powiedział, że widział w niej wielu policjantów w terenieWidziałam miejsce katastrofy. Faktycznie było wielu policjantów – powiedziała jego partnerka w rozmowie z dziennikarzami.

Złe przeczucie jasnowidza

Kobieta opowiedziała również, że jasnowidz miał bardzo złe przeczucie, kiedy już wsiadł do samolotu. Podzielił się z nią nim tuż przed odlotem wysyłając do niej wiadomości.

– Pisał mi, że maszyna jest pełna. Skarżył się, że nieswojo mu siedzieć na środku i że nogi mu się nie mieszczą – powiedziała.

Ta katastrofa wstrząsnęła ludźmi z całego świata. Na pokładzie było aż 71 osób. Czy jasnowidz, który miał bardzo niepokojącą wizję, nie mógł uchronić ich przed śmiercią?

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?


10 przepowiedni, które okazały się prawdą